Dreamland: Margot Robbie prchá před spravedlností

Přečtěte si

Autor

Tereza Filounková
Tereza Filounková
Pracovnice v kanceláři, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílých Hollywoodské filmů.

Filmové studio Paramount zveřejnilo první trailer k novému thrilleru Dreamland. Příběh filmu se odehrává během velké hospodářské krize a hlavní role se ujala na Oscara nominovaná Margot Robbie, která se chopila i produkce filmu.

Eugene Evans od narození žije na rodinné farmě. Jeho sen je ale větší. Přeje si setkat se s biologickým otcem a odcestovat pryč. Nyní se ale musí potýkat s nebezpečnými písečnými bouřemi a navíc jim banka hrozí zabavením farmy. Záblesk naděje se objeví ve chvíli, kdy se v nedalekém městě odehraje přestřelka a hlavní hledanou se stává Allison Wells, na kterou je vypsaná odměna. Eugene v odměně vidí záchranu před zabavením farmy. Jako zázrakem najde ukrývající se Alisson na své farmě a postupem času zjišťuje, že se do Alisson zamiloval a sdílejí spolu stejné sny.

Režie se ujal americký režisér a scénárista Miles Joris-Peyrafitte. V hlavní roli se představí populární Margot Robbie, představitelka Harley Quinn. Roli Eugena Evanse ztvárnil herec Finn Cole ze seriálu Gangy z Birminghamu (Peaky Blinders). Má za sebou ale i filmovou roli v komediálním hororu Školní nářez.

Dreamland se objeví ve vybraných amerických kinech od 13. listopadu. Na VOD vychází 17. listopadu 2020.

Oficiální plakát ke snímku Dreamland.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také