Come Away: Alenka a Peter Pan přicházejí o sourozence

Přečtěte si

Autor

Tereza Filounková
Tereza Filounková
Pracovnice v kanceláři, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílých Hollywoodské filmů.

Fantazie nezná mezí. Tohle tvrzení dokazuje scénář od Marissy Kate Goodhill, která vzala dva legendární příběhy a spojila je v jeden. Alenka z Říše divů a Peter Pan ze Země Nezemě jako bratr a sestra, každý ve svém vlastním světě dobrodružství a kouzelných věcí.

Rodinu postihne velká tragédie, když zemře nejstarší syn. Jeho mladší sourozenci Alice a Peter se musí se smutkem vyrovnat po svém a zároveň podpořit své milující rodiče. Aby nemuseli přemýšlet nad smutkem, utíká každý do svých vlastních světů. Alice by ráda uspěchala dětství, aby co nejdříve mohla být dospělou, proto utíká do Říše divů. Naopak Peter je rád dítětem a chce si užívat nebezpečná dobrodružství, která ho čekají na každém rohu například v Zemi Nezemi.

Snímek natočila režisérka Brenda Chapman, která stojí za velmi úspěšnou animovanou pohádkou Rebelka, jenž si odnesla Oscara pro nejlepší animovaný film. V hlavních a vedlejších rolích se představí Keira Chansa, Jordan A. Nash, Angelina Jolie, Michael Caine, Gugu Mbatha-Raw, Anna Chancellor, David Oyelowo a další.

Film vychází na VOD 13. listopadu 2020.

Oficiální plakát ke snímku Come Away.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také