Třetí SpongeBob ve filmu je na Netflixu. Všechny filmy navíc mluví česky

Přečtěte si

17 novinek, které Netflix přidá do obsahu tento týden

Netflix si v tomto týdnu vystačí s tituly z vlastní produkce. Víceméně... Už v úterý dorazí očekávaná Americká elegie...

15 nejdůležitějších zpráv ze světa filmu za posledních 7 dní

Co se děje v Hollywoodu i mimo něj v době pandemie? To se jasně a stručně dozvíte v přehledu,...

20 nejsledovanějších titulů na Netflixu 47. týdne

Další týden na Netflixu, kterému vládne známá mořská houba. Češi nezapomněli ani na uvedení čtvrté řady královského seriálu. Nejsledovanější filmy...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Fanoušci nejoblíbenější mořské houby a předplatitelé Netflixu mají od dnešního dne přístup k nejnovějšímu Spongebobova filmovému dobrodružství s podtitulem Houba na útěku. Film, který měl původně vyjít v kinech, po několika odkladech nakonec skončil právě na Netflixu.

Spongebob je nesmrtelný animovaný seriál, který se vysílá na televizních obrazovkách od roku 1999. Na celosvětový úspěch navázal v roce 2004 celovečerní snímek, následovaný o jedenáct let později méně vydařeným „pokračováním“ Houba na suchu. SpongeBob ve filmu: Houba na útěku je tak již třetím dílem této pomyslné trilogie, kterou si diváci nyní mohou vychutnat na Netflixu s českým dabingem.

SpongeBob v kalhotách: Film

Pan Krabs prý ukradl korunu krále Neptuna! SpongeBob a Patrick se proto vydávají na divoké dobrodružství, aby dokázali, že jejich kamarád je v tom nevinně.

SpongeBob ve filmu: Houba na suchu

Zátiší Bikin se ocitá v panice poté, co pirát ukradne recept na krabí hambáč. SpongeBob a jeho parťáci se vydávají na výpravu s cílem přinést ho zpátky.

SpongeBob ve filmu: Houba na útěku

Někdo unesl SpongeBobova nejlepšího kámoše Garyho a SpongeBob s Patrikem teď musí vyrazit na ztřeštěnou výpravu daleko za hranice Zátiší Bikin, aby mu zachránili ulitu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také