11 výborných seriálů, které nedávno dostaly novou řadu

V posledních dnech a týdnech jsme byli svědky výborných seriálových novinek, ale vrátili jsme se také k řadě populárním titulům, které se dočkaly nových sérií. Pozornost jsme převážně směřovali k Netflixu, ale zabrousili jsme i na další služby.

The Boys – 2. řada

The Boys se stali číslem jedna mezi superhrdinskými seriály současnosti. Seriál je pověstný svou brutalitou, skvělými charaktery a celkově svým zpracováním, ze kterého jde cítit, že tvůrci tohoto počinu na ničem nešetřili. (Amazon Prime)

The Haunting – Záhadné sídlo Bly

Když je někdo mrtvý, ještě to neznamená, že už tu není. Gotický romantický příběh od tvůrce seriálu „Dům na kopci“, ve kterém chůva padá do propasti děsivých tajemství. Podle duchařských příběhů z knih Henryho Jamese vytvořil Mike Flanagan, autor seriálu Dům na kopci. (Netflix)

Stranger – 2. řada

Státní zástupce, který ztratil schopnost empatie, se s pomocí nebojácné vyšetřovatelky pustí do případu vraždy v prostředí zkorumpovaných politiků. Hlavní role v tomto kriminálním thrilleru ztvárnili Bae Doona ze seriálu Sense8 a Cho Seung-woo z Naeboojadeul a Tajja. (Netflix)

Španělská princezna – 2. řada

Kateřina Aragonská je španělská princezna, které je od dětství zaslíben anglický trůn. Když její manžel náhle zemře, vše nasvědčuje tomu, že je pro Kateřinu trůn navždy ztracen. Dokud se nezačne zajímat o budoucího krále Jindřicha VIII. (HBO GO)

Suburra: Krvavé předměstí – 3. řada

V roce 2008 se spor o pozemky v přímořském městečku nedaleko Říma proměnil na smrtící bitvu mezi organizovaným zločinem, zkorumpovanými politiky a Vatikánem. Prequel k filmu z roku 2015 s Alessandrem Borghim (On my skin). Podle románu Carla Boniniho a Giancarla de Catalda. (Netflix)

The Mandalorian – 2. řada

Mandalorian je první hraný seriál ze světa Star Wars, který sleduje mandalorianského námezdního lovce Din Djarina. Seriál se ihned po svém uvedení na Disney+ stal nejsledovanějším titulem služby. (Disney+)

Slyšíte mě? – 2. řada

Tři kamarádky z chudé čtvrti řeší problémy ve vztazích i v rodině. Snaží se ale brát život s humorem a neztrácet naději. Cena Gémeaux Award za režii komedie (Miryam Bouchard) a Banff Rockie Award za nejlepší cizojazyčný dramatický seriál. (Netflix)

Undercover – 2. řada

Tajní agenti v jednom karavanovém kempu předstírají, že jsou pár, aby pronikli do aktivit narkobarona, který tam tráví víkendy. Podle skutečných událostí. Jeden z deseti pořadů z devíti zemí vybraných do soutěže festivalu Canneseries 2018. Koprodukce Jan Theys (Salamander). (Netflix)

Koruna – 4. řada

Seriál sleduje politické soupeření a osobní životy za vlády královny Alžběty II. a události, které určovaly dějiny druhé poloviny 20. století. Na Zlatých glóbech získal seriál cenu za nejlepší drama a Claire Foy a John Lithgow za něj obdrželi ceny Emmy. (Netflix)

Mr. Robot – 4. řada

Dramatický seriál „Mr. Robot“ sleduje Elliota Aldersona (Rami Malek), mladého inženýra kybernetické bezpečnosti, který se zaplete s tajnou hackerskou organizací poté, co je najat jejím tajemným vůdcem (Christian Slater). (HBO GO)

Jeho temné esence – 2. řada

Seriál sleduje Lyru, zdánlivě obyčejnou, ale odvážnou dívku z jiného světa. Lyra při pátrání po zmizelém kamarádovi odhalí zlověstné spiknutí tajné organizace, narazí na výjimečné bytosti a střeží nebezpečná tajemství. (HBO GO)