Vyšehrad: Ukázka připravovaného filmu se strefuje do FAČRu

Přečtěte si

17 novinek, které Netflix přidá do obsahu tento týden

Netflix si v tomto týdnu vystačí s tituly z vlastní produkce. Víceméně... Už v úterý dorazí očekávaná Americká elegie...

15 nejdůležitějších zpráv ze světa filmu za posledních 7 dní

Co se děje v Hollywoodu i mimo něj v době pandemie? To se jasně a stručně dozvíte v přehledu,...

20 nejsledovanějších titulů na Netflixu 47. týdne

Další týden na Netflixu, kterému vládne známá mořská houba. Češi nezapomněli ani na uvedení čtvrté řady královského seriálu. Nejsledovanější filmy...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Připravovaný snímek Vyšehrad, který bude navazovat na úspěšný stejnojmenný seriál, o sobě dává vědět v ten nejlepší moment. Krátká ukázka se šikovně strefuje do současné situace okolo FAČRu.

Sám život napsal scénář, který jako by kopíroval ten filmový. V současnosti nejpropíranější kauza fotbalového světa týkající se Romana Berbra a FAČR byla totiž jako jedna ze zásadních scén snímku natočena už v září. Necelý měsíc poté skončil neslavně i reálný „Taťka“, kterého ztvárnil vynikající Miroslav Hanuš.

Jakub Štáfek a další producenti chystaného snímku Vyšehrad slibují návrat přesně takového Vyšehradu, jaký si diváci oblíbili. Lavický prý bude pořád stejný dement, jenže všichni kolem něj trošku zestárli a zmoudřeli. Příběh prý bude odpovídat celovečerní zápletce a odehrávat se nebude jen na fotbalových stadionech. Na scéně by se mělo objevit i Juliovo dítě.

Film Vyšehrad zamíří do kin na jaře roku 2021.

Jakub Štáfek v seriálu Vyšehrad.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také