Vánoční kronika 2: Santovský Kurt Russell se vrací v prvním traileru

Přečtěte si

16 zajímavých seriálů, které v březnu uvede Netflix

Netflix v březnu sází nejen na slušnou porci originálních filmů, ale ještě pestřejší nabídku seriálových novinek. Služba uvede další...

8 posledních filmů, které Netflix přidal s českým dabingem

Netflix přidává do nabídky desítky nových filmů a seriálů každý týden. Jen hrstka z nich ale obsahuje český dabing....

10 nejočekávanějších březnových titulů mimo Netflix

Zatímco Netflix bude v březnu dávkovat filmy pravidelně každý týden, na ostatních streamech bude novinek poskrovnu. To ale neznamená,...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Měsíc před Vánocemi prožijeme další Vánoční dobrodružství s Kurtem Russellem. Nové dobrodružství ze severního pólu se představuje v traileru.

Od chvíle, kdy Kate (Darby Camp) a Teddy Pierce (Judah Lewis) zachránili Vánoce, uplynuly dva roky – a hodně se změnilo. Z Kate je cynická puberťačka, která vůbec není nadšená z toho, že musí trávit Vánoce s novým máminým přítelem a jeho synem Jackem (Jahzir Bruno) v Cancúnu. Odmítá přijmout jinou verzi svojí rodiny, a tak se rozhodne pro útěk. Jenže jeden záhadný magický lotr jménem Belsnickel začne vyhrožovat zničením severního pólu a likvidací Vánoc a Kate s Jackem se spolu se Santa Clausem (Kurt Russell) zapletou do dalšího podivuhodného dobrodružství.

Scénář a režie Chris Columbus (Sám doma, Harry Potter). V hlavních a vedlejších rolích se představí Kurt Russell, Goldie Hawn, Darby Camp, Kimberly Williams-Paisley, Judah Lewis, Julian Dennison, Michel Issa Rubio a další.

Na Netflixu od 25. listopadu 2020.

Oficiální plakát ke snímku Vánoční kronika 2.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také