The 355: Hvězdné herečky bojují proti skryté hrozbě

Přečtěte si

Autor

Tereza Filounková
Tereza Filounková
Pracovnice v kanceláři, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílých Hollywoodské filmů.

Studio, které divákům přineslo Jasona Bournea, přichází s další akční novinkou, která nese název The 355. Snímek se pyšní opravdu hvězdným obsazením těch nejtalentovanějších a nejkrásnějších hereček, které Hollywood může nabídnout. Podívejte se na trailer.

Když přísně tajná zbraň padne do nesprávných rukou, obrátí se CIA na svou nejdivočejší kartu. Agentka Mace Brownová má za úkol sestavit silný tým, který dokáže zbraň získat zpátky tam, kam patří. Mace tak dává dohromady bývalou agentku MI6 a počítačového génia Khadijah, kolumbijskou psycholožku Gracielu, německou agentku Marii a tajemnou ženu Lin Mi Sheng, která je sleduje na každém kroku. Každá z nich žije docela jiný život.Je jen na nich, aby si uvědomily, do jakého nebezpečí jdou a co všechno riskují.

Za režií filmu stojí Simon Kinberg, tvůrce nechvalně proslulé komiksové adaptace X-Men: Dark Phoenix. V hlavních rolích se představí Jessica Chastain, španělská kráska Penélope Cruz, německá herečka Diane Kruger nebo Lupita Nyong’o. Mužské obsazení zastupuje Sebastian Stan a Édgar Ramírez.

Film má britskou premiéru 15. ledna 2021.

Oficiální plakát ke snímku The 355.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také