Songbird: Pandemický thriller o zmutovaném covidu se představuje

Přečtěte si

20 aktuálně nejlepších seriálů na HBO GO podle fanoušků

Fanoušci a diváci HBO GO měli možnost zapojit se do hlasování o nejlepší seriály služby, které měly premiéru za...

Mission: Impossible 7 a Top Gun: Maverick dorazí na stream

Po Warner Bros. a dalších společnostech se ke změnám v uvádění filmů přidává také Paramount Pictures. Společnost oznámila, že...

15 výborných novinek, které můžete vidět o víkendu

Přehled novinek, které si můžete pustit třeba o víkendu, s přehledem ovládly Netflix originály. V česku ještě stále bezkonkurenční...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Z dílny Michaela Bay přichází první pohled na pandemický thriller Songbird o zmutovaném covidu, který se nekontrolovaně šíří světem. Film, který vznikl během současné pandemie, se odehrává čtyři roky v budoucnosti.

Příběh filmu Songbird, který se natáčel za přísných opatřeních v Los Angeles, se odehrává v blízké budoucnosti. Čtyři roky poté, co nemoc covid nebyla zastavena, naopak zmutovala. Nakažení Američané byli přesunuti do karanténních táborů, odkud není úniku. Vůči nemoci imunní Nico udělá všechno pro to, aby ochránil milovanou Saru.

Film natočil režisér Adam Mason a v hlavních rolích se představí známé tváře z Netflixu K.J. Apa (Riverdale) a Sofia Carson (Feel the Beat). Ve vedlejších rolích pak Demi Moore, Alexandra Daddario, Peter Stormare, Craig Robinson, Paul Walter Hauser a další.

Film bude uveden nejspíše v roce 2021.

Oficiální plakát ke snímku Songbird.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také