10 nejnovějších minisérií na HBO GO

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

HBO je přehlídkou výborných minisérií, a ty nejnovější, které byly uvedeny na službě HBO GO, rozhodně nejsou výjimkou. Tohle jsou nejnovější minisérie, které si nesmíte nechat ujít právě teď nebo už velmi brzy.

Bojovník

Seriál „Bojovník“, odehrávající se v sanfranciské Čínské čtvrti po skončení občanské války, vypráví příběh mladého génia bojových umění, který se krátce po svém příjezdu z Číny ocitne lapen ve víru krvavých válek čínských gangů. (2. řada)

Jsme, jací jsme

Seriál, který pojednává o dvou dětech žijících na americké vojenské základně v Itálii, se zabývá přátelstvím, první láskou a identitou, a vtahuje diváky do všech chaotických radostí a strastí, jež dospívání provází.

Lovecraftova země

Mladý válečný veterán Atticus, velký milovník sci-fi, se vydává spolu s kamarádkou a strýcem pátrat po otci, který zmizel za tajemných okolností. Jejich cesta se stává bojem o přežití v rasistické Americe padesátých let minulého století.


Medvědín

Peter, bývalý hokejový šampion, se vrací se svou rodinou do Medvědína, aby připravil místní tým na vítězství a zajistil tak budoucnost města. Ale mužstvo, které má převzít pod svá křídla, už zachránit nelze, a tak se Peter zaměří na vycházející medvědínskou hvězdu, mladého Kevina.

Mělas to vědět

Seriál pojednává o úspěšné terapeutce Grace Fraserové (Nicole Kidman), jejím manželovi (Hugh Grant) a milovaném synkovi. Jejich zdánlivě idylický život však znenadání obrátí naruby bezcitná vražda a řetězec strašlivých událostí. (od 25. října)

Přes mrtvoly

Život politika Petera Laurenceho se rozpadá. Bez pocitů viny a lítosti balancuje na tenké hranici mezi úspěchem a katastrofou a jde tvrdě za svým cílem, zatímco se jej soupeři snaží zničit. Dokáže uniknout svým démonům a znovu zvítězit?


Španělská princezna

Kateřina Aragonská je španělská princezna, které je od dětství zaslíben anglický trůn. Když její manžel náhle zemře, vše nasvědčuje tomu, že je pro Kateřinu trůn navždy ztracen. Dokud se nezačne zajímat o budoucího krále Jindřicha VIII. (2. řada)

Třetí den

Seriál je rozdělen do dvou částí. V „Létě“ navštíví jeden muž tajemný ostrov, kde odhalí skupinu domorodců odhodlaných chránit svůj domov za každou cenu. „Zima“ sleduje neústupnou ženu Helen, která přijíždí na ostrov hledat odpovědi.

Vlast

Baskický konflikt z pohledu dvou rodin, trvající několik let. Dvě ženy se spolu přátelí už od dětství – jedna je vdovou po oběti teroristické organizace ETA, druhá naopak matkou mladíka, který se k ETA připojil.

Země nikoho

Seriál sleduje válku v Sýrii očima francouzského mladíka Antoineho, pátrajícího po odcizené sestře, která je považována za mrtvou. Zatímco se krůček po krůčku snaží přijít záhadě na kloub, spojí síly s jednou z kurdských ženských jednotek. (od 1. listopadu)


Pokračuj na nejlepší minisérie za posledních 10 let

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také