Nejlepší westerny na Netflixu

Přečtěte si

10 nejlepších filmů Seana Conneryho

Ze světa odešel Sean Connery, skutečná herecká legenda a první představitel filmového Jamese Bonda. Připomeňte si Connerovy nejlepší filmy...

Zemřel Sean Connery

Ve věku 90 let zemřel skotský herec sir Sean Connery, představitel Jamese Bonda a dalších nezapomenutelných rolí. O jeho...

23 nejlepších filmů uvedených zdarma během října

O tom, že filmy lze sledovat zdarma a legálně, již tradičně přesvědčují oblíbené videotéky. Největší pochvalu za počet uvedených...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Western není zrovna nejoblíbenějším žánrem na Netflixu. Na klasiky žánru se zde zapomnělo a aktuální nabídka by zasloužila značné oživení. Co jsou tedy momentálně nejlepší westerny na Netflixu?

Balada o Busteru Scruggsovi

Nejlepší westerny na Netflixu

Krátké westernové etudy bratrů Coenových, od absurdních po hlubokomyslné, sledují příběhy psanců a osadníků na americkém Divokém západě.

Návrat do budoucnosti III

Nejlepší westerny na Netflixu

Tentokrát se Michael J. Fox vydává na záchranou misi do roku 1885. Třetí Martyho cesta do minulosti, kde je třeba zachránit přítele a vyřešit problém, jak se dostat zpátky do budoucnosti.

Nespoutaný Django

Nejlepší westerny na Netflixu

Režisér Quentin Tarantino natočil jižanské drama z období před vypuknutím Občanské války, jehož hlavním hrdinou je otrok Django. Ten má šanci získat díky nájemnému lovci lidí dr. Schultzovi svobodu.

Rango

Nejlepší westerny na Netflixu

Když se ochočený chameleon Rango ztratí v poušti, začne se vydávat za drsňáka a stane se šerifem zkorumpovaného pohraničního městečka plného násilníků.

Silverado

Nejlepší westerny na Netflixu

Tento klasický western sleduje dva bratry, jak za pomoci řezníka a muže, kterého banditi nechali v poušti napospas živlům, čelí zkorumpovanému šerifovi Silverada.

Spása

Nejlepší westerny na Netflixu

Na divokém západě pomstí dánský osadník vraždu manželky a syna, a rozzuří tím brutálního vůdce gangu.

Všechny cesty vedou do hrobu

Nejlepší westerny na Netflixu

Farmář Albert vycouval ze souboje a přišel o přítelkyni. S pomocí jiné, vdané ženy pomalu pracuje na tom, aby si sám sebe mohl zase vážit.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také