Nejlepší westerny na Netflixu

Přečtěte si

12 novinek, které Netflix přidá v týdnu

Čeká nás spíše slabší týden, co se týče novinek na Netflixu, o zajímavé tituly ale nouze nebude. Seriáloví nadšenci...

7 aktualit týdne: Captain America se vrátí a fantasy ve stylu Pottera

S čím se vytasil svět filmu v uplynulém týdnu? Chris Evans se vrátí jako Captain America! Ačkoli ve filmu Avengers: Endgame...

13 nejsledovanějších titulů na Netflixu tohoto týdne

Otravný animák nejsledovanějším filmem týdne na Netflixu. Seriálovou tvorbu ovládl francouzský zloděj gentleman. Tohle jsou nejsledovanější tituly na Netflixu...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Western není zrovna nejoblíbenějším žánrem na Netflixu. Na klasiky žánru se zde zapomnělo a aktuální nabídka by zasloužila značné oživení. Co jsou tedy momentálně nejlepší westerny na Netflixu?

Balada o Busteru Scruggsovi

Nejlepší westerny na Netflixu

Krátké westernové etudy bratrů Coenových, od absurdních po hlubokomyslné, sledují příběhy psanců a osadníků na americkém Divokém západě.

Návrat do budoucnosti III

Nejlepší westerny na Netflixu

Tentokrát se Michael J. Fox vydává na záchranou misi do roku 1885. Třetí Martyho cesta do minulosti, kde je třeba zachránit přítele a vyřešit problém, jak se dostat zpátky do budoucnosti.

Nespoutaný Django

Nejlepší westerny na Netflixu

Režisér Quentin Tarantino natočil jižanské drama z období před vypuknutím Občanské války, jehož hlavním hrdinou je otrok Django. Ten má šanci získat díky nájemnému lovci lidí dr. Schultzovi svobodu.

Rango

Nejlepší westerny na Netflixu

Když se ochočený chameleon Rango ztratí v poušti, začne se vydávat za drsňáka a stane se šerifem zkorumpovaného pohraničního městečka plného násilníků.

Silverado

Nejlepší westerny na Netflixu

Tento klasický western sleduje dva bratry, jak za pomoci řezníka a muže, kterého banditi nechali v poušti napospas živlům, čelí zkorumpovanému šerifovi Silverada.

Spása

Nejlepší westerny na Netflixu

Na divokém západě pomstí dánský osadník vraždu manželky a syna, a rozzuří tím brutálního vůdce gangu.

Všechny cesty vedou do hrobu

Nejlepší westerny na Netflixu

Farmář Albert vycouval ze souboje a přišel o přítelkyni. S pomocí jiné, vdané ženy pomalu pracuje na tom, aby si sám sebe mohl zase vážit.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také