TOP 11: Nejlepší filmové novinky na internetu právě teď

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Ať už dáte přednost originálnímu hororu, postapokalyptické romanci nebo temnému dokumentu, chybu v těchto případech neuděláte. Představujeme nejzajímavější a zároveň nejlepší filmové novinky ze streamovacích služeb.

Books of Blood

Vynikající hororový debut amerického režiséra Braga, který vypráví tři vzájemně propojené příběhy o dívce s nadlidským sluchem, Marry truchlící nad smrtí syna a dvojici zločinců. (Hulu)

Clouds

Mladý hudebník Zach zjistil, že má rakovinu a zbývá mu jen několik měsíců života. S omezeným časem jde za svým snem a pracuje na albu, aniž by věděl, že z něj brzy bude virální hudební fenomén. (Disney+)

Čtyřicetiletá verze

Newyorská autorka divadelních her Radha je na prahu čtyřicítky a zoufale touží po úspěchu. A objeví svůj rapperský talent a najde novou inspiraci. (Netflix)

Chicagský tribunál

To, co bylo v roce 1968 zamýšleno jako pokojný protest proti sjezdu demokratů, se změnilo ve vlnu násilí a střetů s policií. Organizátoři protestů byli obviněni z podněcování nepokojů a soudní proces, který následoval, je jedním z nejznámějších vůbec. (Netflix)

Kajillionaire

Manželé Teresa a Robert se celý život živí krádežemi a podvody. Když se jim narodila jejich jediná dcera Old Dolio, měli v její výchově jasno. (VOD)

Monster Problems

Joel a Aimee jsou obyčejný zamilovaný pár, který rozdělí příchod obřích monster na naši planetu. Joel je ochoten riskovat svůj život, aby svou lásku našel a ujistil se, že je v bezpečí. (VOD)

Save Yourselves!

Jack a Su žijí na Broadway a stejně jako každý jiný, jsou oba závislí na sociálních sítích. Proto se rozhodnou na týden odjet na kamarádovu chatu uprostřed lesa. Netuší ale, že právě nastává mimozemská invaze. (O2TV)

Spontaneous

Mara a Dylan žijí ve světě, ve kterém si musí užívat každou vteřinu. Každý moment totiž může být jejich poslední. Lidé po celém světě náhodně a nevysvětlitelně explodují. (VOD)

The Wolf Of Snow Hollow

Příběh sleduje maloměstského šerifa, pronásledovaného životními trablemi v čele s manželstvím v troskách, rebelující dcerou a sérií nevyřešených záhadných vražd na krku. (VOD)

Tři smrti Marisely Escobedo

Dokument o matce a její neúnavné snaze dostat do vězení vraha, který ji připravil o dceru a na kterého byla spravedlnost v Mexiku krátká. (Netflix)

V síti

Dokumentární film vypráví strhující drama tří hrdinek alias „dvanáctiletých dívek“, pro které se účast na experimentu, od castingu až po osobní schůzky s predátory pod dozorem ochranky, stává zásadní životní zkušeností. (Aerovod, iPrima, O2TV)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také