14 (nejen) filmových tipů na letošní Halloween

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Halloween je za rohem a streamovací služby se na to náležitě připravují. Nejen Netflix, ale také další videotéky ještě do konce měsíce rozšíří svůj obsah o zajímavé a tematické tituly. Konec října bude patřit hororům, temným seriálům a dechberoucím dokumentům.

Americká vražda: Rodina od vedle

Autentické a bezprostřední záběry dokumentují zmizení Shanann Wattsové a jejích dětí, a taky hrozivé události, které následovaly. (od 30. září na Netflixu)

Bad Hair

Rok 1989. Mladá ambiciózní žena má šanci prorazit do světa televizní zábavy. Skvěle rozjetá kariéra ji ale bude stát nemalou cenu. Brzy si totiž začne uvědomovat, že její nový účes se vymyká kontrole. (od 23. října na Hulu)

Čarodějnice

Představte si bandu čarodějnic, které vypadají téměř jako obyčejné ženské, vydávají se za bojovnice za lidská práva a k tomu ke všemu nesnášejí děti, protože jsou titěrné a nepříjemně roztomilé. (od 22. října na HBO Max)

Jeho dům

Po strastiplném útěku z válkou rozpolceného Jižního Súdánu se uprchlický pár usadí v poklidném anglickém městečku a sžívá se s místními zvyklostmi. Jenže nevýslovná hrůza číhá za každým rohem. (od 30. října na Netflixu)

Kadáver

Po jaderné katastrofě naláká vidina jídla vyhladovělou rodinu do hotelu, kde mají účinkovat v divadelní hře. Diváci ale začnou postupně mizet. (od 22. října na Netflixu)

Lovecraftova země

Mladý válečný veterán Atticus, velký milovník sci-fi, se vydává spolu s kamarádkou a strýcem pátrat po otci, který zmizel za tajemných okolností. Jejich cesta se stává bojem o přežití v rasistické Americe padesátých let minulého století. (od 16. září na HBO GO)

Nevyjasněné záhady

Legendární dokumentární seriál se vrací na obrazovky s další várkou záhadných zmizení, šokujících vražd, nadpřirozených setkání a dalších skutečných případů. (2. série od 19. října na Netflixu)

Nocturne

Souboj dvou nadaných sester o to, která z nich je nadanější pianistka. Jeden ze čtyř hororů (a zřejmě ten nejlepší) z kolekce Welcome to the Blumhouse, které uvedla streamovací služba od Amazonu. (od 13. října na Amazon Prime)

Ratchedová

Je rok 1947 a Mildred Ratchedová začíná pracovat jako ošetřovatelka ve špičkovém psychiatrickém ústavu. Za jejím dokonale upraveným zevnějškem se ale skrývá čiré zlo. (od 18. září na Netflixu)

Rebeka

Po svatbě s bohatým vdovcem se novomanželka přestěhuje na rodinné sídlo na větrném pobřeží jižní Anglie, aby zjistila, že nedokáže uniknout všudypřítomnému stínu manželovy zesnulé první ženy Rebeky. (od 21. října na Netflixu)

Spontaneous

Každý moment může být jejich poslední. Lidé po celém světě náhodně a nevysvětlitelně explodují. (od 6. října na Amazon Prime)

The Craft: Mladé čarodějky

Příběh se i tentokrát odehrává na střední škole, kde se místní čarodějky ujmou nové studentky, která není zrovna v oblibě, a zasvětí ji do světa plného kouzel a černé magie. (od 28. října na VOD)

The Wolf of Snow Hollow

Příběh sleduje maloměstského šerifa, pronásledovaného životními trablemi v čele s manželstvím v troskách, rebelující dcerou a sérií nevyřešených záhadných vražd na krku. (od 9. října Amazon Prime)

Záhadné sídlo Bly

Když je někdo mrtvý, ještě to neznamená, že už tu není. Gotický romantický příběh od tvůrce seriálu Dům na kopci, ve kterém chůva padá do propasti děsivých tajemství. (od 9. října na Netflixu)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také