Slečna bestie: Nelítostný vrah a křehká studentka si prohazují těla

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Blumhouse si během pár let vybudovalo skvělou pověst filmy, které originálně a přitom divácky atraktivně inovovaly hororový žánr, ať už do něj mísily prvky kritické satiry (Uteč, My), nebo sci-fi a komediální prvky (Všechno nejhorší). Nejnovější počin Slečna bestie se připomíná v dalším traileru.

Kdyby Slečna bestie byla normální horor o řádění sériového zabijáka, roztomile naivní studentka Millie (Kathryn Newton) by se s velkou pravděpodobností stala jednou z jeho prvních obětí. Monstrum, přezdívané Řezník (Vince Vaughn), si ji také neomylně vyhlédne, jenže místo dalšího zářezu na pažbě si vinou jistého magického rituálu ze setkání s Millie odnese velmi nepříjemnou životní komplikaci. Pokud je ovšem slovo „komplikace“ pro situaci, kdy se ráno probudí v jejím těle, dostačující.

Slečnu bestii natočil režisér Christopher Landon, tvůrce hororů Všechno nejhorší či Paranormal Activity: Prokletí. V hlavních rolích se představí Vince Vaughn, Kathryn Newton, Alan Ruck, Uriah Shelton, Katie Finneran, Misha Osherovich, Melissa Collazo a další.

Film měl původně dorazit do kin 19. listopadu 2020.

Slečna bestie na oficiálním plakátu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také