Slečna bestie: Nelítostný vrah a křehká studentka si prohazují těla

Přečtěte si

17 novinek, které Netflix přidá do obsahu tento týden

Netflix si v tomto týdnu vystačí s tituly z vlastní produkce. Víceméně... Už v úterý dorazí očekávaná Americká elegie...

15 nejdůležitějších zpráv ze světa filmu za posledních 7 dní

Co se děje v Hollywoodu i mimo něj v době pandemie? To se jasně a stručně dozvíte v přehledu,...

20 nejsledovanějších titulů na Netflixu 47. týdne

Další týden na Netflixu, kterému vládne známá mořská houba. Češi nezapomněli ani na uvedení čtvrté řady královského seriálu. Nejsledovanější filmy...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Blumhouse si během pár let vybudovalo skvělou pověst filmy, které originálně a přitom divácky atraktivně inovovaly hororový žánr, ať už do něj mísily prvky kritické satiry (Uteč, My), nebo sci-fi a komediální prvky (Všechno nejhorší). Nejnovější počin Slečna bestie se připomíná v dalším traileru.

Kdyby Slečna bestie byla normální horor o řádění sériového zabijáka, roztomile naivní studentka Millie (Kathryn Newton) by se s velkou pravděpodobností stala jednou z jeho prvních obětí. Monstrum, přezdívané Řezník (Vince Vaughn), si ji také neomylně vyhlédne, jenže místo dalšího zářezu na pažbě si vinou jistého magického rituálu ze setkání s Millie odnese velmi nepříjemnou životní komplikaci. Pokud je ovšem slovo „komplikace“ pro situaci, kdy se ráno probudí v jejím těle, dostačující.

Slečnu bestii natočil režisér Christopher Landon, tvůrce hororů Všechno nejhorší či Paranormal Activity: Prokletí. V hlavních rolích se představí Vince Vaughn, Kathryn Newton, Alan Ruck, Uriah Shelton, Katie Finneran, Misha Osherovich, Melissa Collazo a další.

Film měl původně dorazit do kin 19. listopadu 2020.

Slečna bestie na oficiálním plakátu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také