The Informer: Bývalý agent se vrací do akce jako informátor

Přečtěte si

17 novinek, které Netflix přidá do obsahu tento týden

Netflix si v tomto týdnu vystačí s tituly z vlastní produkce. Víceméně... Už v úterý dorazí očekávaná Americká elegie...

15 nejdůležitějších zpráv ze světa filmu za posledních 7 dní

Co se děje v Hollywoodu i mimo něj v době pandemie? To se jasně a stručně dozvíte v přehledu,...

20 nejsledovanějších titulů na Netflixu 47. týdne

Další týden na Netflixu, kterému vládne známá mořská houba. Češi nezapomněli ani na uvedení čtvrté řady královského seriálu. Nejsledovanější filmy...

Autor

Tereza Filounková
Pracovnice v kanceláři, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílých Hollywoodské filmů.

Film The Informer, který měl premiéru již loni, představuje trailer pro americké publikem.

Příběh sleduje Peta Koslowa, bývalého speciálního agenta, který nyní dostal za úkol pracovat jako informátor pro FBI a pomohl tak k zničení polské mafie v New Yorku. Když se ale operace pokazí kvůli smrti policisty v utajení, je Pete nucen nastoupit do vězení Bale Hill, kde už si dříve odseděl trest za vraždu. Jediné, na co Pete v té chvíli dokáže myslet, je jeho manželka s dcerou, které můžou být v nebezpečí.

Snímek natočila italská režisérka Andrea Di Stefano (Escobar – Paradise Lost). V hlavních rolích se představí Joel Kinnaman, Rosamund Pike, Common, Ana de Armas, Clive Owen, Karma Meyer a další.

Film již vyšel na VOD.

Oficiální plakát ke snímku The Informer.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také