The Informer: Bývalý agent se vrací do akce jako informátor

Přečtěte si

20 aktuálně nejlepších seriálů na HBO GO podle fanoušků

Fanoušci a diváci HBO GO měli možnost zapojit se do hlasování o nejlepší seriály služby, které měly premiéru za...

Mission: Impossible 7 a Top Gun: Maverick dorazí na stream

Po Warner Bros. a dalších společnostech se ke změnám v uvádění filmů přidává také Paramount Pictures. Společnost oznámila, že...

15 výborných novinek, které můžete vidět o víkendu

Přehled novinek, které si můžete pustit třeba o víkendu, s přehledem ovládly Netflix originály. V česku ještě stále bezkonkurenční...

Autor

Tereza Filounková
Pracovnice v kanceláři, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílých Hollywoodské filmů.

Film The Informer, který měl premiéru již loni, představuje trailer pro americké publikem.

Příběh sleduje Peta Koslowa, bývalého speciálního agenta, který nyní dostal za úkol pracovat jako informátor pro FBI a pomohl tak k zničení polské mafie v New Yorku. Když se ale operace pokazí kvůli smrti policisty v utajení, je Pete nucen nastoupit do vězení Bale Hill, kde už si dříve odseděl trest za vraždu. Jediné, na co Pete v té chvíli dokáže myslet, je jeho manželka s dcerou, které můžou být v nebezpečí.

Snímek natočila italská režisérka Andrea Di Stefano (Escobar – Paradise Lost). V hlavních rolích se představí Joel Kinnaman, Rosamund Pike, Common, Ana de Armas, Clive Owen, Karma Meyer a další.

Film již vyšel na VOD.

Oficiální plakát ke snímku The Informer.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také