The Craft: Legacy: Čarodějky se vrací na Halloween

Přečtěte si

23 čarodějnických filmů a seriálů na Netflixu

Potter se odčaroval z Netflixu po Vánocích, to ale neznamená, že by si fanoušci kouzel a černé magie neměli...

15 skvělých britských komedií na Netflixu

Netflix nabízí z každého soudku něco. Naprázdno nevyjdou ani milovníci britského humoru, ačkoliv současná nabídka filmů z Velké Británie...

11 filmových a seriálových novinek na víkend

V tradičním přehledu nejzajímavějších novinek, které nadělil týden, najdeme pouze jeden originální film z produkce Netflixu, indické drama Bílý...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

The Craft: Legacy je volné pokračování snímku Čarodějky z roku 1996. Blumhouse zveřejnilo první trailer jen několik týdnů před Halloweenem, kdy nové Čarodějky vychází.

Studio Blumhouse, které stojí za úspěšnými horory současnosti, připravilo pokračování filmových Čarodějek v naprosté tichosti. O to víc překvapilo včerejší uvedení traileru, ve kterém se objevují taková jména jako David Duchovny nebo Michelle Monaghan.

I tentokrát, stejně jako před čtyřiadvaceti lety, se příběh odehrává na střední škole, kde se místní čarodějky ujmou nové studentky, která není zrovna v oblibě, a zasvětí ji do světa plného kouzel a černé magie.

Film natočila Zoe Lister Jones (Akordy na kordy) a v hlavních rolích se představí Michelle Monaghan, Cailee Spaeny, David Duchovny, Gideon Adlon, Nicholas Galitzine, Lovie Simone, Charles Vandervaart, Donald MacLean Jr., Hannah Gordon a další.

Snímek vychází na VOD 28. října 2020.

Plakát ke snímku The Craft: Legacy.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také