Percy: Christopher Walken jako farmář bojující za pravdu

Přečtěte si

Autor

Tereza Filounková
Tereza Filounková
Pracovnice v kanceláři, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílých Hollywoodské filmů.

Od režiséra filmu S.W.A.T – Jednotka rychlého nasazení přinášíme trailer k jeho novému filmu Percy. Příběh podle skutečné události o farmáři, který za svou pravdu šel bojovat až k nejvyššímu soudu. Do hlavní role si zvolil oscarového herce Christophera Walkena.

Percy Schmeiser je starý farmář, který se svému řemeslu věnuje od nepaměti, stejně jako jeho předkové před ním. Veškeré své plodiny si pěstuje z vlastních semínek. Svět se mu začíná hroutit, když se na jeho polích najde geneticky modifikovaná řepka, jenž patří velké společnosti. Percy chce ochránit svou půdu, živnost a své jméno. Postupem času mu dochází, že nebojuje jen za sebe, ale za tisíce dalších farmářů, kteří mají stejný problém.

Za režií filmu stojí Clark Johnson, který natočil několik epizod k seriálům Ve jménu vlasti, Živí mrtví nebo Policejní odznak. Mezi jeho nejznámější filmový počin patří bezpochyby S.W.A.T. – Jednotka rychlého nasazení z roku 2003. Do hlavní role režisér zvolil oscarového herce Christophera Walkena. Ten je známý z filmů Lovec jelenů, Ospalá díra, Chyť mě, když to dokážeš nebo Stepfordské paničky.

Datum premiéry zatím není známé, očekává se ale, že film bude k dispozici na podzim tohoto roku.

Oficiální plakát ke snímku Percy

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také