Don’t Look Back: Nezvratný osud v novém kabátku

Se svým režijním debutem se představí hororový scénárista Jeffrey Reddick (Nezvratný osud), který se ve filmu zabývá černým svědomím a jeho následky.  

Caitlin Kramer prožívá dosti obyčejný den, dokud při svém pravidelném běhu nenarazí na děsivou scénu. Caitlin se stejně jako dalších několik lidí stává svědkem brutálního zmlácení neznámého muže, který na následky svých zranění umírá. Nikdo ani Caitlin zraněnému muži nepomohli, i když o pomoc prosil. Její strach narůstá ve chvíli, kdy svědci incidentu začínají záhadně umírat. Caitlin musí zjistit, zda se jedná o vraždy od člena rodiny zemřelého, nebo je to pomsta ze záhrobí.

V hlavní roli Caitlin se objeví Kourtney Bell, pro mladou herečku je to první hlavní role ve filmu. V dalších rolích pak Will Stout, který si zahrál v seriálu Daredevil nebo herec Skyler Hart. Režisérem filmu je debutující Jeffrey Reddick, jenž se do této chvíle věnoval psaní scénářů. Na svém kontě má snímky Nezvratný osud z roku 2000, Tamara z roku 2005 nebo Dead Awake z roku 2016.

Film by měl být uveden na britském festivalu Frightfest již 23. října 2020.

Oficiální plakát ke snímku Don’t Look Back