Croodsovi: Nový věk: Oblíbená rodinka z pravěku se vrací

Přečtěte si

Autor

Tereza Filounková
Tereza Filounková
Pracovnice v kanceláři, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílých Hollywoodské filmů.

Filmová studia Dreamworks a Univeral si dala opravdu pořádně načas. Od prvního dílu animovaného filmu Croodsovi uběhlo neuvěřitelných sedm let. Nyní studia zveřejnila první trailer k očekávanému pokračování.

Croodsovi jsou rodina neandrtálců, kteří drží při sobě a snaží se zůstat v bezpečí. Jejich domov ale už není obyvatelný, a tak se vydávají hledat nové útočiště. Narazí ale na něco zajímavějšího – novou rodinu. Nová rodina je pro ně zvláštní, má totiž vyhrazený vlastní rodinný ráj s moderními vymoženostmi, o kterých se Croodsovým ani nesnilo. Otázkou ale zůstává, jestli se Croodsovi dokážou smířit s takovým pohodlím a novou budoucností.

Pokračování animovaného snímku bylo oznámeno již v roce 2013 krátce po premiéře. Projekt ale v roce 2016 skončil u ledu a obnovil se až v minulém roce. Naštěstí se nám v roli dabérů vrací stejná jména jako v původním filmu. Můžeme se tedy těšit na hlasy Emmy Stone, Nicholase Cage nebo Ryana Reynoldse. V původním znění nově uslyšíme Leslie Mann nebo Petera Dinklageho. Za režií filmu stojí Joel Crawford, který má na svědomí pouze krátký animovaný speciál k pohádce Trollové.

Croodsovi: Nový věk má stanovenou premiéru na 17. prosince 2020.

Zdroj: CinemArt

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také