Croodsovi: Nový věk: Oblíbená rodinka z pravěku se vrací

Přečtěte si

10 nelegálně nejstahovanějších filmů týdne

Nacházíme se v době, kdy filmová studia vkládají naděje do streamu, a tím roste pochopitelně zájem o pirátství. Tomu...

12 nedávno uvedených českých filmů na Netflixu

Netflix přidává do nabídky další české filmy. Populární 3Bobule, které vládnou žebříčkům sledovanosti českého Netflixu již několik týdnů v...

10 horkých novinek na bezva víkend u bedny

Na víkend si rezervujte dostatek času, protože na streamu bylo přes týden opět živo. Kromě tradiční nadílky novinek na...

Autor

Tereza Filounková
Pracovnice v kanceláři, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílých Hollywoodské filmů.

Filmová studia Dreamworks a Univeral si dala opravdu pořádně načas. Od prvního dílu animovaného filmu Croodsovi uběhlo neuvěřitelných sedm let. Nyní studia zveřejnila první trailer k očekávanému pokračování.

Croodsovi jsou rodina neandrtálců, kteří drží při sobě a snaží se zůstat v bezpečí. Jejich domov ale už není obyvatelný, a tak se vydávají hledat nové útočiště. Narazí ale na něco zajímavějšího – novou rodinu. Nová rodina je pro ně zvláštní, má totiž vyhrazený vlastní rodinný ráj s moderními vymoženostmi, o kterých se Croodsovým ani nesnilo. Otázkou ale zůstává, jestli se Croodsovi dokážou smířit s takovým pohodlím a novou budoucností.

Pokračování animovaného snímku bylo oznámeno již v roce 2013 krátce po premiéře. Projekt ale v roce 2016 skončil u ledu a obnovil se až v minulém roce. Naštěstí se nám v roli dabérů vrací stejná jména jako v původním filmu. Můžeme se tedy těšit na hlasy Emmy Stone, Nicholase Cage nebo Ryana Reynoldse. V původním znění nově uslyšíme Leslie Mann nebo Petera Dinklageho. Za režií filmu stojí Joel Crawford, který má na svědomí pouze krátký animovaný speciál k pohádce Trollové.

Croodsovi: Nový věk má stanovenou premiéru na 17. prosince 2020.

Zdroj: CinemArt

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také