Chlast: Mads Mikkelsen si záměrně udržuje hladinku

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Čtyři přátelé, všichni učitelé středních škol, testují teorii, která tvrdí, že zlepší svůj život udržováním stálé hladiny alkoholu v krvi. Chlast od režiséra skvělého Honu s Madsem Mikkelsenem se představuje v traileru.

Existuje teorie, že bychom se měli rodit s malým množstvím alkoholu v krvi a že mírná podnapilost otevírá naši mysl světu kolem nás, zmenšuje naše problémy a zvyšuje naši kreativitu. Povzbuzeni touto teorií se Martin a jeho tři přátelé, všichni znavení středoškolští učitelé, pustí do experimentu spočívajícího v tom, že si během pracovního dne udržují stálou hladinku. Jestliže Churchill vyhrál druhou světovou válku v alkoholovém oparu, co by pár kapek mohlo znamenat pro ně a jejich studenty?

Prvotní výsledky jsou povzbudivé a tento malý projekt se stane opravdovým akademickým výzkumem. Jak jejich hodiny, tak výsledky se zlepšují a skupina znovu dostane chuť do života! Když však výzkum přeženou, někteří musí skončit. Je stále jasnější, že i když alkohol mohl dopomoci ke skvělým úspěchům v historii, některé odvážné činy mají své následky.

V hlavních rolích dánského snímku Chlast se představí Mads Mikkelsen, Thomas Bo Larsen, Lars Ranthe, Magnus Millang, Maria Bonnevie a další.

V kinech hrají od 8. října 2020.

Oficiální plakát ke snímku Chlast

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také