2067: Záchrana světa vede přes cestu do budoucnosti

Přečtěte si

Autor

Tereza Filounková
Tereza Filounková
Pracovnice v kanceláři, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílých Hollywoodské filmů.

Sci-fi filmů o záchraně naší planety bylo natočeno nespočet. Scénáristé přicházejí s dalšími nápady, jak by mohl vypadat svět v budoucnosti a jak by se mohl dát zachránit. Filmová společnost RLJE zveřejnila první trailer pro nadcházející sci-fi thriller 2067, který se tímto tématem zabývá.

Příběh filmu se odehrává o padesát let dál v budoucnosti. Svět se potýká s kritickým nedostatkem kyslíku a lidé umírají. Existuje ale možnost, jak svět zachránit a té se chopí dva astronauti. Nebezpečná mise se ale musí uskutečnit pomocí cestování v čase. I když se oba dostanou na správné místo, uvědomí si, že věci nejdou zrovna podle plánu a cestování časem má své následky.

Za režií a scénářem k filmu 2067 stojí Seth Larney, který debutoval v roce 2017 snímkem Tombiruo. V hlavních rolích astronautů se objeví Ryan Kwantena a Kodi Smith McPhee, herec známý z filmů Úsvit planety opic, X-Men: Apokalypsa nebo Deadpool 2. Ve vedlejších rolích se pak představí Sana’a Shaik, Finn Little, Leeanna Walsman a Deborah Mailman.

2067 má americkou premiéru 2. října 2020.

2067

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také