TOP filmy a seriály tohoto týdne na českém Netflixu

TOP netflix tohoto týdne

Týden se chýlí ke konci a my přinášíme přehled nejpopulárnějších filmů a seriálů posledních sedmi dní. Které filmy a seriály patří aktuálně mezi TOP českého Netflixu?

Nejpopulárnější filmy na Netflixu tohoto týdne

Novinka z originální produkce Netflixu vládne tomuto týdnu filmové nabídce. Diváci v Česku také dali šanci jihokorejské zombie akci, českým filmům a hollywoodským trhákům.

10. Jumanji: Vítejte v džungli!

Čtveřice středoškoláků je vtažená do světa videohry. Berou na sebe komickou podobu svých hrdinů a čelí nelehkým úkolům uprostřed džungle.

9. Sociální dilema

Ve filmu na pomezí dokumentu a dramatu varují odborníci na moderní technologie před sociálními sítěmi, které sami vytvořili.

8. Chůva na zabití: Krvavá královna

Před dvěma lety Cole unikl ze spárů satanského kultu. Teď ho čeká ještě něco horšího – střední škola. A démoni z minulosti mu nepřestávají dělat ze života peklo.

7. Mimi šéf: Kde je mimi?

Máte na to stát se šéfem? Co myslíte? Tenhle interaktivní speciál otestuje vaše schopnosti a po zásluze vám přidělí jednu ze 16 pozic v Mimi s.r.o.

6. Učitelka

Prohnaná učitelka s dobrými styky využívá žáky k vlastnímu prospěchu a jejich rodiče se musí rozhodnout: buď jí půjdou na ruku, nebo se jí pokusí zbavit.

5. Cena za štěstí

4. #Žiju

Smrtící virus zasáhne město a osamělý muž se ocitne v pasti. Uvězněný ve svém bytě bez spojení s okolním světem se snaží najít pomoc a cestu ven.

3. Rambo: Poslední krev

Se zabijáckým světem už nechtěl mít nic společného. Ale znova musí sáhnout po pomstě, aby zachránil unesenou dívku.

2. Odstřelovač

Špičkový odstřelovač se nechá kolegy přemluvit k návratu z ústraní, aby jim pomohl zastavit spiknutí s cílem zabít prezidenta. Pak je z toho ale sám falešně obviněný.

1. Láska se zárukou

Neohrožená, ale finančně strádající advokátka zažaluje seznamku, která okouzlujícímu klientovi zaručila, že najde pravou lásku. A mezi nimi dvěma to pěkně zajiskří!

Nejpopulárnější seriály na Netflixu tohoto týdne

Seriálové stálice a na vrcholu sci-fi novinka s Hilary Swank. Tak vypadá žebříček nejpopulárnějších seriálů týdne, mezi které se zařadili i kultovní Přátelé a výtečné pokračování Karate Kida.

10. Maličkosti

Truchlící teenagerka na nové střední škole najde nečekané spojení se dvěma spolužačkami poté, co všechny tři skončí ve stejné skupině anonymních kleptomanů.

9. Přátelé

Láska, sex, přátelství, štěstí a smůla kolem nás aneb život je třeba brát s nadhledem. Oblíbený sitcom udělal ze šesti hlavních představitelů hvězdy a dostal se mezi top 10 pořadů v hlavním vysílacím čase.

8. Proměna domácnosti: Vysněné bydlení

Odbornice na proměnu domácností Clea a Joanna pomáhají hvězdám i obyčejným lidem vyřazovat, třídit a skladovat věci, aby jejich domovy prokoukly.

7. Mimi šéf: zpátky ve hře

S pomocí svého staršího bratra a spolupachatele Tima se Mimi šéf prodírá drsnou firemní džunglí společnosti BabyCorp a snaží se dosáhnout nemožného: rovnováhy mezi prací a soukromím.

6. Cobra Kai

Pár desítek let po turnaji, který jim změnil život, na sebe znova narazí soupeři Johnny a Daniel. Další pokračování série filmů Karate Kid.

5. Zaklínač

Geralt z Rivie, nájemný zmutovaný lovec příšer, cestuje za svým osudem bouřlivým světem, kde lidé jsou často ohavnější než různé bestie.

4. Papírový dům

Osm zlodějů vezme rukojmí a zamkne se v Královské španělské tiskárně cenin, hlava zločinců manipuluje s policií, aby postupovala podle jeho plánu.

3. The Umbrella Academy

Odcizení sourozenci s výjimečnými schopnostmi se znovu setkají po smrti svého otce a odhalí šokující rodinná tajemství a nebezpečí pro celé lidstvo.

2. Lucifer

Když se Pán pekel začne nudit, přestěhuje se do Los Angeles, otevře si tu noční klub a seznámí se s detektivem z oddělení vražd.

1. Away

Emma Green musí opustit svého manžela a dospívající dceru, aby mohla velet mezinárodní posádce při zrádné misi na Mars.