Spontaneous: Studenti nevysvětlitelně explodují

Přečtěte si

20 aktuálně nejlepších seriálů na HBO GO podle fanoušků

Fanoušci a diváci HBO GO měli možnost zapojit se do hlasování o nejlepší seriály služby, které měly premiéru za...

Mission: Impossible 7 a Top Gun: Maverick dorazí na stream

Po Warner Bros. a dalších společnostech se ke změnám v uvádění filmů přidává také Paramount Pictures. Společnost oznámila, že...

15 výborných novinek, které můžete vidět o víkendu

Přehled novinek, které si můžete pustit třeba o víkendu, s přehledem ovládly Netflix originály. V česku ještě stále bezkonkurenční...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Od tvůrců teen hororu Chůva na zabití a nedávno uvedeného thrilleru Pod vodou, přichází sci-fi komedie Spontaneous, ve které studenti střední školy nevysvětlitelně explodují. Podívejte se na trailer.

Mara a Dylan žijí ve světě, ve kterém si musí užívat každou vteřinu. Každý moment totiž může být jejich poslední. Lidé po celém světě náhodně a nevysvětlitelně explodují. Připravte se na originální romanci, která je jak vyšitá z finále prvních Kingsmanů. Samotný trailer několik explozí nabízí, ale vždy mimo kameru. Takže na to nejlepší, co zřejmě tato komedie nabídne, si budeme muset počkat.

V hlavních rolích se přestaví Katherine Langford, Piper Perabo, Charlie Plummer, Chelah Horsdal a další. Film natočil Brian Duffield, tvůrce scénářů k Chůvě na zabití a Pod vodou.

Film Spontaneous vychází 6. září na VOD.

Spontaneous

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také