Kde sledovat South Park: Pandemic Special online

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

South Park: Pandemic Special je nejnovější epizoda oblíbeného animovaného seriálu, která měla premiéru 30. září na americké Comedy Central.

Pandemický speciál míří na Primu

Covid-19 dorazil do South Parku. Speciální hodinová epizoda, které se dočkají i diváci v Česku, není součástí dlouho očekávané nové série. Speciál uvede 5. října Prima Comedy Central ve 22 hodin s českými titulky. Pandemický speciál by se posléze měl objevit online i na stránkách iPrima. Alespoň v to pěvně věříme.

South Park je americký animovaný seriál vytvořený Treyem Parkerem a Mattem Stonem pro televizní stanici Comedy Central. Seriál pro dospělé se proslavil svým drsným jazykem a neskutečným humorem, který se dotýká širokého spektra témat. Příběhy se točí kolem čtyř chlapců, Stana Marshe, Kylea Broflovského, Erica Cartmana a Kennyho McCormicka, a jejich bizarních dobrodružství ve smyšleném coloradském městě a jeho okolí.

3 KOMENTÁŘŮ

  1. Myslim ze ad clovek ci filmova postava dela co chce, moc toho stejne nakonec prez ty davy corek nevid nic. Sila skodolib strany je moc velka..sračkam neutes.. Pl hromadnodopravice

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také