Kde sledovat Show Jana Krause online

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Show Jana Krause je televizní talk-show, která se vysílá na obrazovkách televize Prima. Kde sledovat tento zábavný pořad online?

Show Jana Krause online na iPrima

Show Jana Krause můžete sledovat online na stránkách iPrima. Epizody zde nejsou uvedeny v klasické pětačtyřicetiminutové stopáži, ale každý host je zde představen jednotlivě. Není to nejpraktičtější, ale pokud vyhlížíte rozhovor s určitou osobností, určitě tuto možnost uvítáte. iPrima nabízí online epizody Show Jana Krause až z roku 2017.

Show Jana Krause online na Youtube

Nejpohodlnější možností, jak sledovat Show Jana Krause online, jsou stránky pořadu na Youtube. Nejen, že tu najdete playlisty jednotlivých epizod, podívat se můžete také na bonusové materiály ze zákulisí a spoustu vystřiženého materiálu, který se do televize nevešel.

Jan Kraus v late night show Show Jana Krause. Formát již léta zavedený v zahraničních televizích je v podání Jana Krause známý i českému publiku. Můžete se těšit na zajímavé hosty a břitký humor pohotového i obávaného moderátora. Jan Kraus zůstane takový, jak ho znáte a jak jste si ho také oblíbili – autonomní a aktuální. Nejlepší česká talk-show současnosti.


ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také