Kde sledovat seriál Specialisté online

Přečtěte si

Boss Level: Akční nářez s časovou smyčkou unikl na internet

V tentýž den, kdy došlo k oznámení, že práva na uvedení několikrát odloženého snímku Boss Level zakoupila služba Hulu,...

5 časosběrných dokumentů Heleny Třeštíkové na HBO GO

Služba HBO GO chystá přidat do nabídky čtyři časosběrné dokumenty uznávané režisérky Heleny Třeštíkové. Tituly oceněné Českými lvi a...

12 nejlepších českých internetových seriálů

Internetových seriálů v Česku vzniká i v dnešní době, kdy podstatná část populace tráví svůj volny čas na síti,...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Specialisté jsou seriálem televize Nova, který můžete sledovat online na dvou různých streamovacích službách. Které to jsou?

Specialisté online na Nova Plus

Nejnovější epizody seriálu Specialisté můžete sledovat online a zdarma na webu Nova Plus. Najdete zde k přehrání posledních pět odvysílaných dílů na televizi Nova. A protože na obrazovkách současně běží i předešlé řady, můžete si je v omezeném počtu dopřát rovněž.

Specialisté online na Voyo

Pokud jste velkými fanoušky Specialistů, určitě Vás zaujme nabídka od Voyo. Právě zde se nachází kompletní čtyři série tohoto seriálu. Za měsíční předplatné 159 korun dostanete přístup na celou videotéku Voyo, tedy ke všem seriálům a pořadům televize Nova a zajímavé nabídce filmů.

Český kriminální seriál Specialisté navazuje na úspěšné kriminálky Policie Modrava nebo Kriminálka Anděl. Vypráví napínavé a emocionální příběhy týmu čtyř vyšetřovatelů v čele s Martinem Dejdarem.

Pokračuj na Nejlepší české seriály za posledních 10 let

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také