Kde sledovat pořad Šéfem za pár minut online

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Šéfem za pár minut je nový kulinářský pořad se Zdeňkem Pohlreichem, který můžete sledovat na obrazovkách TV Prima. Kde ho ale sledovat online?

Šéfem za pár minut online na iPrima

Zdeněk Pohlreich se vrací na televizní obrazovky v nové kulinářské show, jejíž nejnovější epizody můžete sledovat na stránkách iPrima zcela zdarma. První díl odvysílá TV Prima 29. října po Slunečné a Vinařích.

Jak vařit chytře, abyste se nezruinovali? Jak vařit dobře, aby všem chutnalo? Buďte bez obav, je tady nový pořad Zdeňka Pohlreicha! Sledujte nás, protože i Vy se můžete stát Šéfem za pár minut!…

„Člověk by nikdy neměl rezignovat na to, co jí, protože i z jednoduchých surovin se dá vařit skromně, chytře a skvěle,“ vysvětluje Zdeněk Pohlreich nový koncept pořadu, který bude bavit nejen milovníky vysoké gastronomie, ale také ty, kteří musí denně nasytit rodinu – s ohledem na její rozpočet, ale také s pevně nasazenou laťkou kvality.

Vracíme se zpátky ke kořenům, ke zdravému, chutnému a ekonomickému vaření z dostupných surovin, které zužitkujeme beze zbytku. To však ani v nejmenším neznamená ztrátu kvality či pestrosti.

Zdeněk Pohlreich divákům ukáže, že i z obyčejných surovin se dají vytvořit neobyčejná jídla, a i gurmán si přijde na své. Hlavním mottem této série je „používat selský rozum“. A protože je třeba si život i trochu osladit, v každém díle Zdeněk povolá na pomoc odbornici na slovo vzatou – křehkou, krásnou a usměvavou cukrářku Ivetu Fabešovou.

2 KOMENTÁŘE

  1. Sledovala jsem nový pořad šéfem za pár minut a byla jsem nadšená jak přípravou jídel tak vůbec celím pořadem v neděli hned to kuřátko vyskouším a budu se těšit na další pořad s panem kuchařem a paní cukrářkou.Moc jim fandím a přeji hodně spokojených diváků.Koyšová

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také