Kde sledovat pořad Máme rádi Česko online

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Máme rádi Česko je zábavný televizní pořad, který na svých obrazovkách vysílá TV Prima. Kde sledovat online tuto show pro celou rodinu?

Máme rádi Česko online na iPrima

Zábavný pořad Máme rádi Česko můžete sledovat online na stránkách iPrima. Momentálně se zde však nachází pouze sedmá epizoda osmé série, tedy nejnovější epizoda, která byla odvysílána minulý pátek. Nadcházející epizody zde bude uvedeny rovněž. Minulé díly a řady zde nejsou k dispozici ani za příplatek.

Máme rádi Česko se na televizních obrazovkách vysílá od roku 2013. Za tu dobu bylo natočeno více jak šedesát epizod a vystřídalo se zde na stovku účinkujících. Dvě osobnosti zde ale účinkují pravidelně od samotného začátku – Libor Bouček a Jakub Prachař.

Velkolepá zábavná show Máme rádi Česko prověří nejen znalosti diváků, ale především vědomosti hvězdných soutěžících z řad celebrit. Co všechno vědí slavní o České republice? Večerem provází populární a ostřílený moderátor Libor Bouček. Sekundují mu dva „kapitáni“ v čele svých družstev složených vždy ze tří známých hvězdných osobností.


ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také