Kde sledovat seriál Kobra 11 online

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Kobra 11 je jedním z nejznámějších německých seriálů odvysílaných v Česku. Kde sledovat online tuto akční a téměř nekonečnou podívanou?

Kobra 11 online na Nova Plus

Vzhledem k tomu, že seriál Kobra 11 se vysílá na televizních obrazovkách Nova Action, můžeme ji sledovat online a zdarma na Nova Plus. A to dokonce od první epizody, kterou diváci mohli vidět před více jak pětadvaceti lety. Fanoušci nesmrtelného Semira Gerkhana tak mají důvod k radosti.

Kobra 11 je německý seriál, který se vysílá již od roku 1996. Aktuálně běží šestadvacátá série a titulní tvář, dnes už čtyřiapadesátiletého Erdogana Atalaye, je na obrazovkách k vidění i dnes. Na uvedení nejnovější série na Nova Action se zatím čeká. Seriál je s velkým úspěchem vysílán v mnoha zemích světa.

1 komentář

  1. Rád jsem se díval na seriál Kobra 11. Bohužel se čím dál více vzdaluje od původního směru. A co převzal produkci pan Erdogan stojí vyloženě za hovno. Bohužel se na to nedá už dívat a vypínám televizi. Proč se snaží být jako by moderní, ale neuvědomí si, že to je kontraproduktivní. Tak tedy už mě to neláká a věřím, že spoustu fanoušků to také odradilo. Je mi to líto, ale raději si asi pustím s kuchařem kolem světa, nebo Esmeraldu. Snad namyšlenost z dosavadního úspěchu, nebo netuším, ale ať si toto strčí někam. Hrozně fandím lidem kteří dokáží udržet směr, to má váhu. A kvůli šéfové té krávě Kriegrové bych já osobně už dávno odešel. To je idiotka na nejvyšším stupni, zajímá se jen o sebe a svou kariéru. Copak ty kraviny nikdo nevidí?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také