Come Play: Další důvod, proč dětem nedávat tablet

Přečtěte si

20 aktuálně nejlepších seriálů na HBO GO podle fanoušků

Fanoušci a diváci HBO GO měli možnost zapojit se do hlasování o nejlepší seriály služby, které měly premiéru za...

Mission: Impossible 7 a Top Gun: Maverick dorazí na stream

Po Warner Bros. a dalších společnostech se ke změnám v uvádění filmů přidává také Paramount Pictures. Společnost oznámila, že...

15 výborných novinek, které můžete vidět o víkendu

Přehled novinek, které si můžete pustit třeba o víkendu, s přehledem ovládly Netflix originály. V česku ještě stále bezkonkurenční...

Autor

Podivné monstrum se zjevuje jen na digitálních obrazovkách.

Hrdinou filmu Come Play je autistický chlapec, trpící nedostatkem kamarádů. Zato tráví dost času se svým tabletem. Díky němu si najde také kamaráda – odpudivé monstrum, které je vidět pouze přes elektronická zařízení.

Trailer slušně využívá motiv něčeho hrozivého, co můžeme vidět jen přes omezený prostředek a ještě špatně. Hrůza tedy nebude plynout ani tak ze vzhledu monstra, který upřímně není nic moc, ale právě z omezení toho, co můžeme vidět. Trailer se tváří, že inovuje žánr zapojením moderních technologií, ale v zásadě nespoléhá na nic novějšího, než pohyby ve tmě, tajemné stíny nebo klasické lekačky.

Come Play se inspiroval krátkým hororovým snímkem Larry, který před třemi lety natočil režisér právě tohoto filmu, Jacob Chase. Na strašidelný pětiminutový počin se můžete podívat pod trailerem.

Come Play má americkou premiéru 30. října 2020.

Come Play

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také