Kde sledovat seriál Bakaláři online

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Bakaláři jsou legendární český seriál, který se původně vysílal v letech 1972 až 1987. Kde sledovat tento seriál online?

Bakaláři online na stránkách České televize

Seriál Bakaláři, kterému psal scénář sám osud, se aktuálně vysílá na obrazovkách České televize, která ho zároveň nabízí online na své internetové službě iVysílání. Právě odtud můžete sledovat nejen původní Bakaláře (tedy všech šestnáct sérií) online, ale také Bakaláře, které Česká televize uvedla v letech 1997 až 2012. Některé epizody jsou však momentálně nedostupné.

Bakaláři online na Youtube

Vybrané epizody seriálu Bakaláři se dostaly také na Youtube. Momentálně se zde však nenachází žádný seznam, který by zobrazoval všechny dostupné epizody. Doporučujeme vyhledávat podle jejich názvu, který si můžete vyhledat třeba na stránkách České televize.

Diváci mají rádi pevné body v životě. Ve změti akčních filmů, zběsilé zábavy a přemíry informací se vracejí k pořadům, které jim kdysi přirostly k srdci. Mezi takové klenoty české televizní klasiky patří Bakaláři. Filmové minipříběhy, jejichž témata přinesl sám život.


ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také