5 novinek na HBO GO, které musíte vidět

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

HBO GO v krátkém sledu uvedla pět skvělých titulů, které by neměly uniknout žádnému seriálovému ani filmovému fanouškovi. Jednoduše povinnost pro všechny předplatitele této služby.

Des

Třídílná minisérie DES sleduje jeden z nejnechvalněji proslulých případů v historii britského zločinu, který se točí kolem sériového vraha Dennise Nilsena. Seriál, vyprávěný očima tří mužů – Dennise Nilsena, hlavního vyšetřovatele Petera Jaye a spisovatele Briana Masterse – zkoumá, jaké jsou osobní i profesní důsledky setkání s člověkem jako je Nilsen. Mezi lety 1978 a 1983 zavraždil Nilsen ve svém bytě řadu chlapců a mladých mužů.

Mizerové navždy

Mizerové Mike Lowrey (Will Smith) a Marcus Burnett (Martin Lawrence) jsou zpátky a před nimi poslední společná jízda v napjatě očekávaném snímku Mizerové navždy. Mike po řadě atentátů a pokusů o jeho život přesvědčí zdráhavého Marcuse, aby odložil odchod do penze a naposledy se s ním vydal do akce. Dvojice spojí síly s mladšími kolegy z elitní jednotky AMMO, aby jim pomohli dopadnout nelítostného šéfa miamského drogového kartelu Aretas

Propast mezi námi

Intimní a silné milostné drama Propast mezi námi sleduje život Grace, která po 29 letech manželství s šokem přijímá zprávu, že ji její manžel (Bill Nighy) opouští kvůli jiné ženě. Rozpad manželství rodičů velmi těžce nese i jejich jediný dospělý syn. Zhroucená Grace, která si v rodném městečku na pobřeží náhle připadá jako vyhnanec, nakonec znovu získá pevnou půdu pod nohama a nové, vlivné postavení. Film natočil William Nicholson, spoluautor scénářů ke Gladiátorovi, Bídníkům či Nezlomnému.

Třetí den

Minisérie Třetí den od tvůrců Dennise Kellyho a Felixe Barretta je rozdělena do dvou částí nazvaných Léto a Zima. V části Léto, sestávající z prvních tří epizod, ztvárňuje Jude Law muže jménem Sam, který je přitahován k tajemnému ostrovu u britského pobřeží, kde narazí na skupinu ostrovanů odhodlaných za každou cenu zachovat své tradice. V Zimě, odehrávající se v průběhu dalších tří dílů, hraje Naomie Harris neústupnou ženu Helen, která přichází na ostrov hledat odpovědi. Tím však rozpoutá hašteřivou bitvu, která má rozhodnout o jeho osudu.

Vychováni vlky

Sci-fi seriál Vychováni vlky od mistrného vypravěče a filmového tvůrce Ridleyho Scotta pojednává o dvou androidech – Otci a Matce – pověřených výchovou lidských dětí na tajemné panenské planetě. Když začnou náboženské rozdíly ohrožovat soudržnost rozrůstající se kolonie lidí, androidi zjistí, že ovládat lidskou víru je zrádný a obtížný úkol.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také