Kde sledovat seriál Vychováni vlky online

Přečtěte si

Nejlepší hororové seriály na Netflixu

U dobrého hororu se má člověk bát. Na Netflixu se i skvěle pobaví, protože většina zdejších titulů funguje i...

20 seriálů, kterými si zamilujete Netflix

Zvažujete Netflix? Tak pro Vás máme dvacet seriálových tipů, kterými se do Netflixu zamilujete. Seriály z originální tvorby Netflixu Americký vandal https://youtu.be/m3tkFOtM6go Těsně...

Recenze: Naděje – Když se jí (ne)dostává

Snímek, pojednávající o dost možná největší zkoušce, jakou může rodina zažít. O páru, který je ve středních letech a...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Vychováni vlky je nový seriál režiséra Ridleyho Scotta, který můžete sledovat online na stránkách HBO GO. Kdy se dočkáme jeho premiéry?

Vychováni vlky online

Velkolepý seriál Ridleyho Scotta Vychováni vlky se představí online již 4. září na HBO GO a HBO Max. Návrat slavného režiséra na „televizní obrazovky“ bere dech od úvodních upoutávek a snad každý fanoušek (nejen sci-fi a Ridleyho Scotta) je v napětí, čeho vlastně bude svědkem. Vychováni vlky online bude možné sledovat pouze na HBO GO, nikde jinde.

Sci-fi seriál Vychováni vlky od mistrného vypravěče a filmového tvůrce Ridleyho Scotta pojednává o dvou androidech – Otci a Matce – pověřených výchovou lidských dětí na tajemné panenské planetě. Když začnou náboženské rozdíly ohrožovat soudržnost rozrůstající se kolonie lidí, androidi zjistí, že ovládat lidskou víru je zrádný a obtížný úkol.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také