The Owners: Maisie Williams uniká trestu za nepovedenou krádež

Přečtěte si

17 novinek, které Netflix přidá do obsahu tento týden

Netflix si v tomto týdnu vystačí s tituly z vlastní produkce. Víceméně... Už v úterý dorazí očekávaná Americká elegie...

15 nejdůležitějších zpráv ze světa filmu za posledních 7 dní

Co se děje v Hollywoodu i mimo něj v době pandemie? To se jasně a stručně dozvíte v přehledu,...

20 nejsledovanějších titulů na Netflixu 47. týdne

Další týden na Netflixu, kterému vládne známá mořská houba. Češi nezapomněli ani na uvedení čtvrté řady královského seriálu. Nejsledovanější filmy...

Autor

Tereza Filounková
Pracovnice v kanceláři, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílých Hollywoodské filmů.

Filmová společnost RLJE Films zveřejnila první trailer po nový krvavý thriller The Owners. Hlavní role se ujala hvězda seriálu Hra o trůny Maisie Williams.

Skupina přátel narazí na zrovna opuštěný dům, který vypadá, že by mohl něco vynést. Rozhodnou se uprostřed noci se do něj vloupat a vzít vše, co by mělo nějakou cenu. Majitelé domu se ale vrací dříve než bylo plánováno a karty se náhle obrací. Nyní je to skupina přátel, která se snaží zachránit si své životy před majiteli, jenž se nebojí ničeho, ani zabití.

V hlavní roli se objeví herečka známá ze seriálu Hry o trůny Maisie Williams. Majitelé domu si zahrají Rita Tushingham známá z filmu Fortel, a jak ho získat z roku 1966 a herec Sylvester McCoy, který si zahrál v Doktorovi Who nebo Hobitovi. Režie a scénáře se ujal Julius Berg, pro něhož jde o režijní debut.

Film bude ve vybraných amerických kinech a na internetu od 4. září 2020.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také