Summer Lovin: Připravuje se prequel k Pomádě

Přečtěte si

10 nejzajímavějších novinek na Netflixu, které uvidíme tento týden

Na Netflix konečně přichází Enola Holmesová s tváří oblíbené herečky ze Stranger Things, řada nových pořadů a neméně zajímavých...

5 novinek na HBO GO, které musíte vidět

HBO GO v krátkém sledu uvedla pět skvělých titulů, které by neměly uniknout žádnému seriálovému ani filmovému fanouškovi. Jednoduše...

Nejlepší zombie filmy za posledních 10 let

Zombie filmů není nikdy dost. A těch dobrých obzvlášť. Za posledních deset let se jich urodilo neskutečné množství, ale...

Autor

Tereza Filounková
Pracovnice v kanceláři, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílých Hollywoodské filmů.

Nedávno bylo oznámeno, že oblíbený muzikál Pomáda se dočká prequelu. Filmové studio Paramount dává projektu velkou naději a nyní oznámilo, že film má již režiséra, kterým je Brett Haley.

Muzikál z roku 1978 je jedním z nejoblíbenějších. Vypráví o mladé dvojici Sandy a Dannym, kteří se o prázdninách potkali u vody a zamilovali se. Po těžkém rozloučení se ale setkají na stejné střední škole. Muzikál je doprovázený ikonickými písněmi jako Summer Nights nebo We Go Together. Hlavní role ztvárnili zpěvačka Olivia Newton-John a herec John Travolta. Pomáda se nakonec dočkala i pokračovaní, ve kterém si zahrála Michelle Pfeiffer.

Prequel k muzikálu ponese název Summer Lovin a bude vyprávět o jejich letním seznámení, o kterém oba protagonisté zpívají i v originálním muzikálu.

Režisér Brett Haley natočil pár úspěšných filmů. Jeho posledním režijním počinem bylo romantické drama Všechny malé zázraky, které natočil pro Netflix v hlavní roli s Elle Fanning. Natočil také hudební komedii V rytmu srdce nebo romantické drama The Hero.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také