No Escape: Úniková hra se změní v noční můru

Přečtěte si

Boss Level: Akční nářez s časovou smyčkou unikl na internet

V tentýž den, kdy došlo k oznámení, že práva na uvedení několikrát odloženého snímku Boss Level zakoupila služba Hulu,...

5 časosběrných dokumentů Heleny Třeštíkové na HBO GO

Služba HBO GO chystá přidat do nabídky čtyři časosběrné dokumenty uznávané režisérky Heleny Třeštíkové. Tituly oceněné Českými lvi a...

12 nejlepších českých internetových seriálů

Internetových seriálů v Česku vzniká i v dnešní době, kdy podstatná část populace tráví svůj volny čas na síti,...

Autor

Vertical Entertainment představuje trailer k nadcházejícímu hororovému thrilleru No Escape o celebritě sociálních sítí. Ta se ocitá společně s partou kamarádů v nebezpečné únikové hře, kde budou všichni nuceni bojovat o svůj holý život.

Hvězda sociálních médií vycestuje se svými přáteli do Moskvy pro zachycení nového obsahu pro svůj úspěšný vlog. On sám i jeho přátelé rádi posouvají limity a snaží se dát svým rozrůstajícím fanouškům vše, po čem touží. Jenže tentokrát se vrhnou do vražedné hry plné záhad a především nebezpečí. Realita se začne děsivě prolínat s životem na sociálních sítích a parta kamarádů musí bojovat o přežití a pokusit se uniknout.

Film natočil Will Wernick, tvůrce hororu Escape Room. V hlavních rolích se představí Keegan Allen (Prolhané krásky), Holland Roden (Vlčí mládě), Denzel Whitaker (Očista), Ronen Rubinstein (9-1-1: Lone Star), Pasha Lynchnikoff (Černobylové deníky), George Janko (Námořní vyšetřovací služba L. A.) a Siya (První očista).

Původním názvem Follow Me bude snímek No Escape dostupný na digitálních platformách a VOD od 18. září.

Zdroj: Vertical Ent.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také