Honest Thief: Liam Neeson bojuje za druhou šanci

Přečtěte si

23 skvělých filmů s češtinou, které Netflix odstraní tento týden

Na konci února opustí Netflix více jak padesát filmů, přičemž polovina z nich není na službě uvedena s češtinou....

10 trailerů týdne: Jackman cestující časem a zrození Cruelly de Vil

Další únorový týden za námi a my vám přinášíme nášup nejlepších trailerů za posledních sedm dní. Naděloval Disney v...

10 nelegálně nejstahovanějších filmů za poslední týden

Mezi nejstahovanější filmy týdne se dostaly dvě novinky. Na Netflixu uvedený thriller Jako v bavlnce se skvělou Rosamund Pike...

Autor

Tereza Filounková
Pracovnice v kanceláři, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílých Hollywoodské filmů.

Liam Neeson na to ještě pořád má a dokazuje to v novém traileru pro akční thriller Honest Thief. Název filmu hodně napovídá i o jeho zápletce. Liam se nám představuje jako bývalý zloděj, který chce očistit svou minulost.

Bývalý bankovní lupič se po letech ozve FBI s nabídkou, že odevzdá všechny ukradené peníze pod podmínkou, že očistí jeho minulost. Ve svém životě potkal konečně někoho, na kom mu záleží a chtěl by začít žít nový a spokojený život. Netuší ale, že se dohodl se zkorumpovanými agenty FBI, kteří si peníze chtějí nechat pro sebe a bývalého lupiče dostat za každou cenu.

Kromě Liama Neesona uvidíme také herečku Kate Walsh, která si zahrála jeho přítelkyni. Agenty FBI ztvárnili Anthony Ramos, Robert Patrick a Jai Courtney. Za režií a scénářem k filmu stojí producent a režisér Mark Williams. Pro Williamse je to druhý celovečerní snímek, jeho režijním debutem bylo drama Muž na pravém místě s Gerardem Butlerem v hlavní roli.

Do českých kin snímek dorazí 3. září 2020.

Zdroj: Mirius FD

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také