Honest Thief: Liam Neeson bojuje za druhou šanci

Přečtěte si

Autor

Tereza Filounková
Tereza Filounková
Pracovnice v kanceláři, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílých Hollywoodské filmů.

Liam Neeson na to ještě pořád má a dokazuje to v novém traileru pro akční thriller Honest Thief. Název filmu hodně napovídá i o jeho zápletce. Liam se nám představuje jako bývalý zloděj, který chce očistit svou minulost.

Bývalý bankovní lupič se po letech ozve FBI s nabídkou, že odevzdá všechny ukradené peníze pod podmínkou, že očistí jeho minulost. Ve svém životě potkal konečně někoho, na kom mu záleží a chtěl by začít žít nový a spokojený život. Netuší ale, že se dohodl se zkorumpovanými agenty FBI, kteří si peníze chtějí nechat pro sebe a bývalého lupiče dostat za každou cenu.

Kromě Liama Neesona uvidíme také herečku Kate Walsh, která si zahrála jeho přítelkyni. Agenty FBI ztvárnili Anthony Ramos, Robert Patrick a Jai Courtney. Za režií a scénářem k filmu stojí producent a režisér Mark Williams. Pro Williamse je to druhý celovečerní snímek, jeho režijním debutem bylo drama Muž na pravém místě s Gerardem Butlerem v hlavní roli.

Do českých kin snímek dorazí 3. září 2020.

Zdroj: Mirius FD

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také