Rogue: Megan Fox vs lvice

Přečtěte si

Kde hledat Youtube filmy

Filmy na Youtube rozhodně jsou. Legálně i nelegálně. Filmy na Youtube jsou i v češtině a je jich tam...

Nejlepší Marvel filmy

Vybrali jsme nejlepší Marvel filmy, které jsou součástí Marvel Cinematic Universe, propojeného filmového světa čítajícího momentálně třiadvacet filmů. Které...

Kde sledovat seriály online zdarma

Je vůbec možné sledovat seriály online zdarma? Samozřejmě. V tomto přehledu se podíváme na nejrůznější zákoutí českého internetu, která...

Autor

Hvězda filmů Michaela Baye to zkouší v akčním survival thrilleru.

Vojenské komando vedené Megan Fox zachrání kdesi v africké pustině guvernérovu dceru. Během záchrany ale padne za oběť vrtulník, který je měl odvést, a tak se skupina uchýlí k opuštěnému obydlí, které terorizuje digitální lvice.

Předně je třeba říct, že největší zvědavost budí obsazení Fox do role člověka, kterého poslouchá parta žoldáků. Je pro to Megan Fox ideální herečka? Podle traileru to tak ani nevypadá, a těžko jí lze věřit byť jen to, že je aspoň vojanda.

Na traileru je nejzajímavější oddělení hrozeb podle denní doby. Scény, odehrávající se za denního světla, jako by patřily do akčního blockbusteru. Honička v džípech, dynamické přestřelky, výbuchy, velké celky. Noční scény jsou oproti tomu z klasicky hororového pojetí. Postavy se plíží tmavými chodbami, skupina se postupně ztenčuje, hrdinka se nervózně snaží získat přehled v okolní tmě a monstrózní zvíře skáče na ostré vojáky zdánlivě odněkud. Je to vlastně podobný přistup, jako v klasickém Predátorovi nebo v Cameronových Vetřelcích, kdy se osmdesátkové akční béčko změnilo v horor.

Česká premiéra nebyla stanovena, takže těžko říct, kdy a jakým způsobem se přesvědčíme, že to tak opravdu je.

Zdroj: Lionsgate

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také