Old Guard: Nesmrtelní: Sloužit navěky je těžší, než se zdá

Přečtěte si

Nejlepší filmy o sociálních sítích

Sociální sítě jsou stále populárnějším tématem pro vznik filmů. Některé z nich zobrazují samotný vznik sociálně sítě, jiné se...

TOP 15 filmů na Netflixu bez české podpory

Vybrali jsme patnáct nejlepších filmů na Netflixu, které se zatím nedočkaly českých titulků a najdete je tak pouze v...

12 seriálů na Netflixu, které Netflix nenatočil, ale musíte je vidět

Netflix umí nejen točit skvělé seriály, umí je také dobře nakupovat. Pokud už většinu seriálů z produkce Netflixu máte...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Týden před uvedením akční fantasy Old Guard: Nesmrtelní vydává Netflix ještě jeden trailer. V hlavní roli nesmrtelné zabijáka Charlize Theron.

Sloužit navěky je těžší, než se zdá. Tajná skupina záhadných vojáků, kteří nikdy neumírají, chrání pod vedením bojovnice Andy (Charlize Theron) smrtelný svět už stovky let. Jednotka dostane zakázku na záchrannou misi, při které dojde k odhalení jejich nadpřirozených sil. Andy spolu s nejnovější členkou týmu Nile (Kiki Layne) musí jednotce pomoct s likvidací těch, kdo se za každou cenu snaží replikovat a prodávat jejich superschopnosti.

Podle oceňovaného komiksu Grega Rucka a v režii Giny Prince-Bythewood (Láska a basket, Beyond the Lights). Old Guard: Nesmrtelní je drsný, akcí našlapaný příběh o tom, že žít navěky je těžší, než se zdá.

V hlavních rolích se představí Charlize Theron, Marwan Kenzari, Harry Melling, Chiwetel Ejiofor, Matthias Schoenaerts, Natacha Karam a další.

Na Netflixu od 10. července.

Zdroj: Netflix

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také