Mortal: Severská fantasy od režiséra Lovce trolů

Přečtěte si

Nejlepší filmy o sociálních sítích

Sociální sítě jsou stále populárnějším tématem pro vznik filmů. Některé z nich zobrazují samotný vznik sociálně sítě, jiné se...

TOP 15 filmů na Netflixu bez české podpory

Vybrali jsme patnáct nejlepších filmů na Netflixu, které se zatím nedočkaly českých titulků a najdete je tak pouze v...

12 seriálů na Netflixu, které Netflix nenatočil, ale musíte je vidět

Netflix umí nejen točit skvělé seriály, umí je také dobře nakupovat. Pokud už většinu seriálů z produkce Netflixu máte...

Autor

V severských lesích se opět skrývá něco nadpřirozeného.

Požáry v norských hvozdech spojuje neznámý muž, nalezený v lese. Kam šlápne, tam vše lehne popelem. A stačí ho jen rozčílit. Zájem má na něm nejen místní policie, ale také armáda, která v podivně nadaném muži tuší velký potenciál. Zpočátku trailer vypadá jako standardní variace na příběh o nadpřirozené entitě, pronásledované armádní složkou. Pak ale trailer začne naznačovat širší pozadí pronásledovaného hrdiny, a ukázka začíná být zajímavá. Neprozradí nám ale víc, než že hlavní hrdina může být něčím větším, než superschopnostmi obdařeným štvancem, a armáda si ukousla až moc velké sousto.

Víc nám trailer nedá, a tak místo toho, abychom se na film těšili, v nás budí spíš takovou průměrnou zvědavost. Může to být chudší Hulk, Žhářka, Starman, cokoliv jiného, nebo to může být něčím více. A tato zvědavost je prakticky to jediné, čím nás film láká.

Akční fantasy Mortal natočil norský tvůrce André Øvredal, režisér hororu Noční můry z temnot a fantasy Lovec trolů. V hlavních rolích se představí Nat Wolff, Priyanka Bose, Iben M. Akerlie, Arthur Hakalahti, Martin Grid Toennesen a další.

Snímek byl v Norsku uveden již na konci února tohoto roku. Česká premiéra zatím není v plánu.

Zdroj: Nordisk Film Nor.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také