Casting na lásku: Komedie o tom, jak pořádní chlapi vymřeli

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Čeští tvůrci se předhání, kdo v nejbližší době uvede do kin horší film. Po představení Ženské pomsty dostává slovo Casting na lásku.

Ústřední postavou romantické komedie Casting na lásku je neúspěšná herečka Stela Nebeská, která s blížící se čtyřicítkou zjišťuje, že velkou díru do světa už asi neudělá. Ztrácí angažmá v divadle, kde stejně hrála jen nevýznamné role. Po kariérním neúspěchu přichází i osobní – manžel jí začne podvádět a ani se to nijak moc nesnaží skrývat. S porážkou od života se ale Stela nemíní smířit a rozhodně se nevzdá bez boje. Zapřisáhne se, že si stůj co stůj najde někoho, před kým její manžel zbledne závistí. Zahájí tedy velkolepý konkurz na novou lásku. Začne se seznamovat, ale co schůzka, to výstřední a nepoužitelný nápadník a každé rande končí fiaskem. Najde nakonec Stela toho pravého? Nebo všichni pořádní muži už vymřeli?

Casting na lásku natočila režisérka Eva Toulová, tvůrkyně nechvalně známého snímku Jak se moří revizoři. V hlavních rolích se představí Tereza Petrášková, Martin Sitta, Jan Řezníček, Igor Bareš, Milan Šteindler, Václav Vydra nejml., Jan Čenský, Lukáš Langmajer a další.

V kinech hrají od 13. srpna 2020.

Zdroj: Bontonfilm

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také