Wolfman: Ryan Gosling se promění ve vlkodlaka

Přečtěte si

10 filmů, které Netflix právě přidal do nabídky, aniž byste to věděli

V přehledu novinek na tento týden to vypadalo, že si Netflix vystačí s vlastní originální tvorbou. Služba nakonec překvapila...

20 nejočekávanějších prosincových filmů a seriálů na online službách

Prosinec nebude ve znamení pouze velkých premiér na Netflixu, případně na HBO, výborné filmy totiž přichází z kin na...

5 dokumentů o životě božského Diega Maradony

Před měsícem oslavil 60 let, dnes jeho život vyhasl. Diego Maradona, jeden z nejlepších fotbalistů všech dob, zemřel jen...

Autor

Od letošního zpracovaného hitu Neviditelný od australského producenta a režiséra Leigh Whannella se společnost Universal chystá opět vdechnout duši ikonickému vlkodlakovi v podání Ryana Goslinga (Správní chlapi, La La Land). V současné chvíli se hledání režiséra podle amerického týdeníku Variety zúžilo.

Dle aktuálních zdrojů se minulý měsíc studio sešlo s několika režiséry v naději se rozhodnout, kdo bude celý projekt řídit. Ačkoliv se doposud nerozhodlo o hlavním filmovém tvůrci, tak Cory Finley (Bad Education) je údajně jedním z režisérů, který by se zpracování klasického vlkodlaka ujal.

Chvíli se zvažoval fakt, že by se sám Gosling stal vedoucím projektu a režisérem, což by pro herce znamenalo již druhý počin za kamerou po filmu Lost River z roku 2014. Nicméně po rozhovorech se studiem se obě strany shodly, že bude lepší alternativou zůstat čistě v herecké pozici.

Realizace novodobé verze Vlkodlaka bude dokonce doplněna o dvojici scenáristek Lauren Schuker Blum a Rebecca Angelo, které jsou známé pro spolupráci s Netflixem (Orange Is the New Black). Pro tuto chvíli se o kompletní tvorbě neví dostatek informací, přesto však můžeme očekávat, že bude příběh zasazen do současnosti stejně jako snímek Neviditelný.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také