The Silencing: Nikolaj Coster-Waldau loví vraha

Přečtěte si

10 originálních filmů, které Netflix uvede v prosinci

Netflix nepoleví ani v posledním měsíci roku a ještě do Vánoc chystá uvést řadu očekávaných filmů. Diváci se mohou...

40 nejlepších filmů, seriálů a dokumentů za měsíc listopad

Netflix zase ukázal, proč je jedničkou na světě. Jen v listopadu nabídnul desítky originálních titulů, mezi kterými opět došlo...

50 filmů a seriálů, které zkraje prosince uvidíme na HBO GO

HBO nasadilo neskutečné tempo a hned na začátku prosince přidá do nabídky více jak padesát novinek. Diváci se mohou...

Autor

Nikolaj Coster-Waldau ze Hry o trůny se představuje v traileru mrazivého thrilleru The Silencing, který  by měl dorazit na internet v polovině srpna tohoto roku.

V režii Robina Pronta si Coster-Waldau zahraje bývalého lovce, kterého pronásleduje zmizení jeho náctileté dcery, ke kterému došlo pár let před událostmi ve filmu. Poté, co mu současný případ připomene jeho dlouho ztracenou dceru, dá se dohromady s místní šerifkou (Annabelle Wallis). Společně jsou odhodláni vraha chytit. Situace ale zdaleka není tak jednoduchá a hlavní protagonisté najednou zjistí, že s vrahem hrají nebezpečnou hru na kočku a myš.

Film The Silencing měl mít původně premiéru letos v rámci půlnoční kategorie na SXSW, festival ale musel být kvůli COVID-19 zrušen. Snímek tak bude nejprve uveden 16. července exkluzivně na DirecTV, následovat bude uvedení do kin a na další digitální platformy 14. srpna.

Zdroj: Saban Films

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také