The Silencing: Nikolaj Coster-Waldau loví vraha

Přečtěte si

20 seriálů, kterými si zamilujete Netflix

Zvažujete Netflix? Tak pro Vás máme dvacet seriálových tipů, kterými se do Netflixu zamilujete. Seriály z originální tvorby Netflixu Americký vandal https://youtu.be/m3tkFOtM6go Těsně...

Recenze: Naděje – Když se jí (ne)dostává

Snímek, pojednávající o dost možná největší zkoušce, jakou může rodina zažít. O páru, který je ve středních letech a...

Nejlepší filmy Billa Murrayho

Výborný herec a ještě lepší komik Bill Murray včera oslavil své 70. narozeniny. Na jeho počest jsme vybrali nejlepší...

Autor

Nikolaj Coster-Waldau ze Hry o trůny se představuje v traileru mrazivého thrilleru The Silencing, který  by měl dorazit na internet v polovině srpna tohoto roku.

V režii Robina Pronta si Coster-Waldau zahraje bývalého lovce, kterého pronásleduje zmizení jeho náctileté dcery, ke kterému došlo pár let před událostmi ve filmu. Poté, co mu současný případ připomene jeho dlouho ztracenou dceru, dá se dohromady s místní šerifkou (Annabelle Wallis). Společně jsou odhodláni vraha chytit. Situace ale zdaleka není tak jednoduchá a hlavní protagonisté najednou zjistí, že s vrahem hrají nebezpečnou hru na kočku a myš.

Film The Silencing měl mít původně premiéru letos v rámci půlnoční kategorie na SXSW, festival ale musel být kvůli COVID-19 zrušen. Snímek tak bude nejprve uveden 16. července exkluzivně na DirecTV, následovat bude uvedení do kin a na další digitální platformy 14. srpna.

Zdroj: Saban Films

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také