Režisér Ridley Scott zvažuje další návrat k Vetřelci

Přečtěte si

8 nových filmů na Netflixu s českým dabingem

Český dabing na Netflixu ještě stále není samozřejmostí, přesto největší světová streamovací služba na diváky v Česku myslí a...

17 nejnovějších titulů, které můžete vidět o víkendu

První adventní víkend roku bude na filmové a seriálové novinky z týdne velmi bohatý. Jen Netflix vydal tři filmové...

10 filmů, které Netflix právě přidal do nabídky, aniž byste to věděli

V přehledu novinek na tento týden to vypadalo, že si Netflix vystačí s vlastní originální tvorbou. Služba nakonec překvapila...

Autor

Tereza Filounková
Pracovnice v kanceláři, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílých Hollywoodské filmů.

Vypadá to, že režisér Ridley Scott ještě není odhodlaný opustit mimozemský svět.

Po třiceti letech od prvního Vetřelce režisér představil Promethea, o pět let později pak Covenant, přičemž oba počiny zaznamenaly spíše negativní ohlasy. Vypadá to ale, že se tím režisér nijak netrápí a oblíbené sérii o Vetřelci se chce věnovat i nadále.

S možností, přidat do zaběhlé série nový film, se svěřil v rozhovoru pro Los Angeles Times. Zde také prohlásil, že by chtěl pokračovat ve zkoumaní událostí týkajících se Vetřelce, které vedly k původnímu filmu z roku 1979. Dále pak zmínil, že spoustu otázek kolem Vetřelce zůstalo ještě nevyřčeno. A právě připravovaný snímek by měl vše napravit.

Režisér prozradil, že tento film by měl uzavřít pomyslný kruh. Ze samotného rozhovoru vyplývá, že Ridley Scott má mnoho nápadů na další snímek, musí je však dát správně dohromady a přijít s chytlavým a perfektním příběhem, na který by pak hladce navázal původní snímek.

Momentálně práva k sérii Vetřelce vlastní studio Disney, takže hlavní otázkou zůstává, zda vůbec studio bude chtít natočit další film, když ty poslední nebyly až tolik úspěšné. Divácky ani finančně.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také