Piráti z Karibiku: Margot Robbie, představitelka Harley Quinn, míří do hlavní role

Přečtěte si

Nejlepší komedie tohoto léta najdete v kině i na internetu

Letní filmová sezóna zůstává ve stínu pandemie, důvody k smíchu ale rozhodně budou. Na skvělé komedie můžete vyrazit nejen...

Spider-Man: Filmy pavoučího muže seřazeny od nejhorších po nejlepší

Není to tak dávno, co začaly přípravy pokračování Paralelních světů, skvělého animáku, ve kterém jsme se střetli hned s...

Nejlepší seriálové novinky od začátku roku 2020

Zatímco svět filmu letos ještě pořád trpí, seriálům a minisériím se daří náramně. Nových seriálů bylo uvedeno snad rekordní...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Přípravy nových Pirátů z Karibiku, kteří budou spin-offem série, jsou v plném proudu. Do hlavní role byla obsazena Margot Robbie a scénář napíše Christina Hodson, autorka Birds of Prey a Bumblebeeho.

O dalším filmu z miliardové série jsme psali už před dvěma lety. Od té doby se toho však mnohé změnilo. Vlastně až na jednu podstatnou věc. Návrat Johnnyho Deppa je stále velkým otazníkem. A vlastně se není ani čemu divit. Při natáčení „pětky“ měl údajně potyčky se štábem, sám čelil dalším problémům a za film z roku 2017 obdržel až neuvěřitelných 90 milionů dolarů.

Margot Robbie si z největší pravděpodobností zahraje pirátku jménem Redd, jejíž podobizna se již objevila v Disneyho zábavním parku (odkud vlastně pochází nápad na celou filmovou sérii). S rolí byla dříve spojována Karen Gillan (Strážci Galaxie, Jumanji).

Zatímco Margot Robbie, jedna z nejžádanějších hereček současnosti, se objeví v hlavní roli připravovaného spin-offu, Disney nadále plánuje regulérní pokračování série, na kterém pracují veterán série Ted Elliott a tvůrce minisérie Chernobyl Craig Mazin. Producentem obou projektů, které by měly vznikat nezávisle na sobě, zůstává duchovní otec série Jerry Bruckheimer.

Scénář spin-offu Pirátů napíše Christina Hodson, která v minulosti již spolupracovala s Margot Robbie na komiksových Birds of Prey. Stojí také za nejlepší částí Transformers za poslední roky, Bumblebeem. Připravuje rovněž Flashe a Batgirl od DC.

První Piráti z Karibiku dopluli do kin už v roce 2003. Od té doby vznikla celkem pětidílná série, která celosvětově vydělala neskutečných 4, 5 miliardy dolarů. A když se vám v Hollywoodu něco takového podaří, natáčet a restartovat se bude do nekonečna.

Režisér spin-offu zatím oznámen nebyl. S přímým pokračováním je nadále spojován režisér Joachim Rønning (Piráti z Karibiku 5, Zloba 2).

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také