Palm Springs: Žádné zítra není. Andy Samberg se ocitá v zamilované časové smyčce

Přečtěte si

Nejlepší komedie tohoto léta najdete v kině i na internetu

Letní filmová sezóna zůstává ve stínu pandemie, důvody k smíchu ale rozhodně budou. Na skvělé komedie můžete vyrazit nejen...

Spider-Man: Filmy pavoučího muže seřazeny od nejhorších po nejlepší

Není to tak dávno, co začaly přípravy pokračování Paralelních světů, skvělého animáku, ve kterém jsme se střetli hned s...

Nejlepší seriálové novinky od začátku roku 2020

Zatímco svět filmu letos ještě pořád trpí, seriálům a minisériím se daří náramně. Nových seriálů bylo uvedeno snad rekordní...

Autor

Nová romantická komedie Palm Springs od Hulu se představuje v prvním traileru. Sympatická mladá dvojice – Andy Samberg a Cristin Milioti se v něm zamilovávají jeden do druhého stále dokola. 

Dvojice se v novém filmu octne v časové smyčce. Potkávají a zamilovávají se tedy stále nanovo. Snímek je třetím celovečerním projektem od The Lonely Island Trio (předcházel mu Pirát silnic a Popstar: Never Stop Never Stopping), kteří jsou spíše známí pro své SNL skeče.

Původně byla komedie uvedena na festivalu v Sundance, kde získala velice pozitivní ohlasy od diváků z řad kritiků i veřejnosti. Ohlasy byly tak skvělé, že společnosti Neon a Hulu zlomily dosavadní festivalový rekord v rychlosti, s jakou se ucházely o distribuci filmu a dokonce i v částce, kterou za něj zaplatily. A my se teď konečně můžeme podívat na první oficiální trailer.

Samberg a Milioti se nám v něm představí jako Nyles a Sarah, kteří se seznámí na svatbě v Palm Springs. Hned od začátku si padnou do oka. Věci se vyvíjejí slibně, dokud si pár neuvědomí, že prožívají den oné svatby stále dokola a žádná změna v dohledu.

Kromě Andyho Samberga a Cristin Milioti se můžeme těšit např. na J.K. Simmonse, Meredith Hagner, Camilu Mendes nebo Petera Gallaghera.

Film bude dostupný na službě Hulu od 10. července.

Zdroj: Hulu

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také