Palm Springs: Žádné zítra není. Andy Samberg se ocitá v zamilované časové smyčce

Přečtěte si

20 seriálů, kterými si zamilujete Netflix

Zvažujete Netflix? Tak pro Vás máme dvacet seriálových tipů, kterými se do Netflixu zamilujete. Seriály z originální tvorby Netflixu Americký vandal https://youtu.be/m3tkFOtM6go Těsně...

Recenze: Naděje – Když se jí (ne)dostává

Snímek, pojednávající o dost možná největší zkoušce, jakou může rodina zažít. O páru, který je ve středních letech a...

Nejlepší filmy Billa Murrayho

Výborný herec a ještě lepší komik Bill Murray včera oslavil své 70. narozeniny. Na jeho počest jsme vybrali nejlepší...

Autor

Nová romantická komedie Palm Springs od Hulu se představuje v prvním traileru. Sympatická mladá dvojice – Andy Samberg a Cristin Milioti se v něm zamilovávají jeden do druhého stále dokola. 

Dvojice se v novém filmu octne v časové smyčce. Potkávají a zamilovávají se tedy stále nanovo. Snímek je třetím celovečerním projektem od The Lonely Island Trio (předcházel mu Pirát silnic a Popstar: Never Stop Never Stopping), kteří jsou spíše známí pro své SNL skeče.

Původně byla komedie uvedena na festivalu v Sundance, kde získala velice pozitivní ohlasy od diváků z řad kritiků i veřejnosti. Ohlasy byly tak skvělé, že společnosti Neon a Hulu zlomily dosavadní festivalový rekord v rychlosti, s jakou se ucházely o distribuci filmu a dokonce i v částce, kterou za něj zaplatily. A my se teď konečně můžeme podívat na první oficiální trailer.

Samberg a Milioti se nám v něm představí jako Nyles a Sarah, kteří se seznámí na svatbě v Palm Springs. Hned od začátku si padnou do oka. Věci se vyvíjejí slibně, dokud si pár neuvědomí, že prožívají den oné svatby stále dokola a žádná změna v dohledu.

Kromě Andyho Samberga a Cristin Milioti se můžeme těšit např. na J.K. Simmonse, Meredith Hagner, Camilu Mendes nebo Petera Gallaghera.

Film bude dostupný na službě Hulu od 10. července.

Zdroj: Hulu

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také