Ježek Sonic dostane pokračování!

Přečtěte si

Legenda, která milovala Prahu. V 91 letech zemřel hudební skladatel Ennio Morricone

Jeden z nejplodnějších a nejslavnějších filmových skladatelů, jež stál mimo jiné za srdcervoucí hudbou pro filmy Tenkrát na Západě,...

Nejlepší komedie tohoto léta najdete v kině i na internetu

Letní filmová sezóna zůstává ve stínu pandemie, důvody k smíchu ale rozhodně budou. Na skvělé komedie můžete vyrazit nejen...

Spider-Man: Filmy pavoučího muže seřazeny od nejhorších po nejlepší

Není to tak dávno, co začaly přípravy pokračování Paralelních světů, skvělého animáku, ve kterém jsme se střetli hned s...

Autor

Tomáš Lesk
Jsem pisálek, snílek, knižní a filmový skoro-všežrout se slabostí pro tvorbu Quentina Tarantina, mimo jiné pak pro seriál Doctor Who. Mám zarytou nenávist vůči béčkovým slasherům a špatně použité třaslavé kameře. Ve volném čase píšu o filmech, komiksech a knihách, čtu a zírám.

Ježek Sonic patří vedle jistého kníratého instalatéra k nejpopulárnějším a nejstarším herním charakterům. O tom, že ne vždy jsou filmy dle videoher průšvihem, dokázal modrý běžec, rychlý jako Flash, nedávným dobrodružstvím, kde čelil Jimu Carreymu. Snímek byl slušnou rodinnou zábavou a není proto divu, že studio odkleplo sequel.

Ve Variety tuto zprávu potvrdili jako první. Studio Paramount Pictures po značném úspěchu, jaký snímek zaznamenal, jde fanouškům na ruku. O tom svědčí i dnes dobře známý fakt, že zveřejnění prvního traileru vyvolalo takovou vlnu nevole okolo vzhledu animovaného Sonica, až se jej tvůrci rozhodli předělat tak, aby více odpovídal herní předloze.

V sequelu by pak mohl rozhodně více prostoru dostat záporák Eggman, ve kterého se Carrey v závěru proměnil. Ať už to bude jakkoli, vzdor rané fázi příprav snímku už se bezpečně ví, že se navrátí režisér jedničky Jeff Fowler. Stejně tomu je u dua scénáristů, kterými byli Pat Casey a Josh Miller. Na druhém Sonicovi budou pracovat i stejní producenti.

Další podrobnosti jak ohledem děje, tak ohledem castingu nejsou známy, dá se nicméně celkem logicky předpokládat, že se vzhledem k úspěchu jedničky a zachování totožného tvůrčího týmu vrátí původní obsazení.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také