Eurovision Song Contest: Ferrellova komedie z prostředí Eurovize nemá daleko od skutečnosti

Přečtěte si

Nejlepší filmy o sociálních sítích

Sociální sítě jsou stále populárnějším tématem pro vznik filmů. Některé z nich zobrazují samotný vznik sociálně sítě, jiné se...

TOP 15 filmů na Netflixu bez české podpory

Vybrali jsme patnáct nejlepších filmů na Netflixu, které se zatím nedočkaly českých titulků a najdete je tak pouze v...

12 seriálů na Netflixu, které Netflix nenatočil, ale musíte je vidět

Netflix umí nejen točit skvělé seriály, umí je také dobře nakupovat. Pokud už většinu seriálů z produkce Netflixu máte...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Netflix představuje komedii Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga v plnohodnotném traileru, který tak navazuje na výborný videoklip z konce května, jenž upoutal velkou pozornost.

Podivní zpěváci a skupiny v šílených maskách, které byste o půlnoci potkat nechtěli. Komedie Eurovision Song Contest si z populární evropské soutěže utahuje, kde může. Od reality se však moc neliší, Eurovize je každým rokem přehlídkou nejrůznějších exotů. Jednoduše látka pro komedii jako stvořená.

Ctižádostiví muzikanti Lars (Will Ferrell) a Sigrit (Rachel McAdams) dostanou životní příležitost reprezentovat svoji zemi na největší světové hudební soutěži. A nakonec dokážou, že bojovat se vyplatí za jakýkoli sen.

Snímek Eurovision Song Contest natočil David Dobkin (Soudce, Nesvatbovi), v hlavních rolích se představí Rachel McAdams, Will Ferrell, Pierce Brosnan, Jamie Demetriou, Dan Stevens, Björn Hlynur Haraldsson a další.

Na Netflixu od 26. června 2020.

Zdroj: Netflix

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také