VIDEO: HBO Max nabídne divákům to nejlepší z televize a filmu

Přečtěte si

Nejlepší body horory

Body horor je zvrácený subžánr hororu, ve kterém dochází k psychickému i fyzickému násilí na lidském těle. Nejčastěji jde...

Nejlepší francouzské filmy za posledních 10 let

Kdo by neměl rád francouzské filmy. Doba Četníků už je sice dávno pryč, ale skvělé filmy se ve Francii...

Disneyho hrané remaky seřazeny od nejhoršího po nejlepší

Očekávanou Mulan uvidíme už v září (v kině nebo na internetu), a tak jsme seřadili zbylé Disneyho hrané remaky...

Autor

Tereza Filounková
Pracovnice v kanceláři, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílých Hollywoodské filmů.

HBO zveřejnilo působivé promo video, ve kterém představuje svojí novou streamovací službu HBO Max, jenž láká opravdu na to nejlepší z televizních obrazovek i z filmového prostředí.

HBO Max plánuje vydat přes deset tisíc hodin prémiového materiálu. Na samotném streamu se dočkáme jak originálů z produkce HBO, milovaných frančíz, tak i titulů od studia Warner Bros. Půjde nejen o novinky, ale také časem prověřené kousky. HBO Max si chystá pro své diváky jak to nejlepší, co kdy bylo na obrazovkách k vidění, tak i řadu nových a originálních titulů, které dozajista potěší všechny věkové kategorie.

Reklamní spot, který můžete shlédnout níže v článku, cílí na kvalitu materiálu, jenž bude divákovi streamována a samotná streamovací služba si dává za úkol dokázat, že HBO Max může být víc než jen HBO.

HBO Max se spouští 27. května 2020.

Zdroj: HBO Max

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také