VIDEO: HBO Max nabídne divákům to nejlepší z televize a filmu

Přečtěte si

10 nelegálně nejstahovanějších filmů týdne

Nacházíme se v době, kdy filmová studia vkládají naděje do streamu, a tím roste pochopitelně zájem o pirátství. Tomu...

12 nedávno uvedených českých filmů na Netflixu

Netflix přidává do nabídky další české filmy. Populární 3Bobule, které vládnou žebříčkům sledovanosti českého Netflixu již několik týdnů v...

10 horkých novinek na bezva víkend u bedny

Na víkend si rezervujte dostatek času, protože na streamu bylo přes týden opět živo. Kromě tradiční nadílky novinek na...

Autor

Tereza Filounková
Pracovnice v kanceláři, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílých Hollywoodské filmů.

HBO zveřejnilo působivé promo video, ve kterém představuje svojí novou streamovací službu HBO Max, jenž láká opravdu na to nejlepší z televizních obrazovek i z filmového prostředí.

HBO Max plánuje vydat přes deset tisíc hodin prémiového materiálu. Na samotném streamu se dočkáme jak originálů z produkce HBO, milovaných frančíz, tak i titulů od studia Warner Bros. Půjde nejen o novinky, ale také časem prověřené kousky. HBO Max si chystá pro své diváky jak to nejlepší, co kdy bylo na obrazovkách k vidění, tak i řadu nových a originálních titulů, které dozajista potěší všechny věkové kategorie.

Reklamní spot, který můžete shlédnout níže v článku, cílí na kvalitu materiálu, jenž bude divákovi streamována a samotná streamovací služba si dává za úkol dokázat, že HBO Max může být víc než jen HBO.

HBO Max se spouští 27. května 2020.

Zdroj: HBO Max

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také