VIDEO: HBO Max nabídne divákům to nejlepší z televize a filmu

Přečtěte si

Autor

Tereza Filounková
Tereza Filounková
Pracovnice v kanceláři, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílých Hollywoodské filmů.

HBO zveřejnilo působivé promo video, ve kterém představuje svojí novou streamovací službu HBO Max, jenž láká opravdu na to nejlepší z televizních obrazovek i z filmového prostředí.

HBO Max plánuje vydat přes deset tisíc hodin prémiového materiálu. Na samotném streamu se dočkáme jak originálů z produkce HBO, milovaných frančíz, tak i titulů od studia Warner Bros. Půjde nejen o novinky, ale také časem prověřené kousky. HBO Max si chystá pro své diváky jak to nejlepší, co kdy bylo na obrazovkách k vidění, tak i řadu nových a originálních titulů, které dozajista potěší všechny věkové kategorie.

Reklamní spot, který můžete shlédnout níže v článku, cílí na kvalitu materiálu, jenž bude divákovi streamována a samotná streamovací služba si dává za úkol dokázat, že HBO Max může být víc než jen HBO.

HBO Max se spouští 27. května 2020.

Zdroj: HBO Max

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také