Tvůrci Aquamana a Johna Wicka natočí film o cestování v čase

Přečtěte si

10 filmů odehrávajících se na obrazovkách počítačů

Filmy odehrávající se na obrazovkách počítačů nebo chytrých telefonů (desktop films), jsou poměrně nový subžánr, který se v posledních...

10 nejnovějších minisérií na HBO GO

HBO je přehlídkou výborných minisérií, a ty nejnovější, které byly uvedeny na službě HBO GO, rozhodně nejsou výjimkou. Tohle...

23 titulů, které rozšíří nabídku Netflixu tento týden

Diváci Netflixu si mohou mnout ruce nad další záplavou novinek. Obsah této služby se již tento týden rozšíří o...

Autor

Tereza Filounková
Pracovnice v kanceláři, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílých Hollywoodské filmů.

Režisér Aquamana James Wan a scénárista Johna Wicka Derek Kolstad spojí své síly a natočí adaptaci sci-fi příběhu Hunting Season z pera spisovatele Franka M. Robinsona. Společně s nimi na filmu bude spolupracovat i producent Transformers Don Murphy.

Originální příběh publikovaný roku 1951 vypráví o militaristické společnosti, která rebely posílá zpátky v čase jako lovenou zvěř. Šlechtici je totiž loví pro sport. Oběti jsou obvykle z nižší třídy, když je ale náhle aristokrat odsouzený k tomu být loven a poslán v čase do poloviny dvacátého století, celá struktura společnosti se náhle rozpadá.

Podle aktuálních informací se bude filmový děj odehrávat v budoucnosti a hlavní postavou bude právník, jenž je nepřítel státu a bude odsouzený k popravě lovem. Pošlou ho zpět do minulosti, kde bude pronásledován lovci. Právník bude nucený přizpůsobit se nové realitě a přežít.

Projekt je díky sci-fi žánru a sociálně politickém tématu přirovnáván k již natočeným filmům jako 451° Fahrenheita z roku 1966 nebo Běžící muž z roku 1987. Celý koncept posílání do minulosti nepohodlných lidí může značně připomínat nedávno natočený film Looper s Brucem Willisem. Na více informací si musíme ještě počkat, ale základní kámen filmu v podobě režiséra, scénáristy a producenta je opravdu silný.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také