Tvůrci Aquamana a Johna Wicka natočí film o cestování v čase

Přečtěte si

Nejlepší body horory

Body horor je zvrácený subžánr hororu, ve kterém dochází k psychickému i fyzickému násilí na lidském těle. Nejčastěji jde...

Nejlepší francouzské filmy za posledních 10 let

Kdo by neměl rád francouzské filmy. Doba Četníků už je sice dávno pryč, ale skvělé filmy se ve Francii...

Disneyho hrané remaky seřazeny od nejhoršího po nejlepší

Očekávanou Mulan uvidíme už v září (v kině nebo na internetu), a tak jsme seřadili zbylé Disneyho hrané remaky...

Autor

Tereza Filounková
Pracovnice v kanceláři, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílých Hollywoodské filmů.

Režisér Aquamana James Wan a scénárista Johna Wicka Derek Kolstad spojí své síly a natočí adaptaci sci-fi příběhu Hunting Season z pera spisovatele Franka M. Robinsona. Společně s nimi na filmu bude spolupracovat i producent Transformers Don Murphy.

Originální příběh publikovaný roku 1951 vypráví o militaristické společnosti, která rebely posílá zpátky v čase jako lovenou zvěř. Šlechtici je totiž loví pro sport. Oběti jsou obvykle z nižší třídy, když je ale náhle aristokrat odsouzený k tomu být loven a poslán v čase do poloviny dvacátého století, celá struktura společnosti se náhle rozpadá.

Podle aktuálních informací se bude filmový děj odehrávat v budoucnosti a hlavní postavou bude právník, jenž je nepřítel státu a bude odsouzený k popravě lovem. Pošlou ho zpět do minulosti, kde bude pronásledován lovci. Právník bude nucený přizpůsobit se nové realitě a přežít.

Projekt je díky sci-fi žánru a sociálně politickém tématu přirovnáván k již natočeným filmům jako 451° Fahrenheita z roku 1966 nebo Běžící muž z roku 1987. Celý koncept posílání do minulosti nepohodlných lidí může značně připomínat nedávno natočený film Looper s Brucem Willisem. Na více informací si musíme ještě počkat, ale základní kámen filmu v podobě režiséra, scénáristy a producenta je opravdu silný.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také