Ta druhá: Čekal rande s modelkou, dostal bláznivou ženskou

Přečtěte si

Autor

Tereza Filounková
Tereza Filounková
Pracovnice v kanceláři, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílých Hollywoodské filmů.

Netflix zveřejnil oficiální trailer k připravované komedii Ta druhá. Představte si, že byste na dovolené potkali okouzlující supermodelku, se kterou si vážně rozumíte. Jenže co když druhé rande nevyjde zrovna podle vašich představ a místo ní se vedle vás objeví ne moc hezká a ještě k tomu bláznivá ženská, která přitahuje smůlu všude, kudy chodí.

Tim Morris se setká se svou vysněnou dívkou na Hawaii, oba si báječně rozumí. Na internetu si úspěšně najde její telefonní číslo a díky následujícím cestovkám, si Tim říká, že možná narazil na tu pravou, a tak ji pozve na druhé rande. Čeká ho však velké překvapení, když na místo blond supermodelky si vedle něj v letadle přisedne vysoká, průměrná bruneta, která je navíc hlasitá a opravdu bláznivá. Timovi dojde, že celou dobu psal nesprávné Missy a teď ho čeká dovolená s tímto volnomyšlenkářským člověkem, se kterým se vlastně nikdy nechtěl setkat.

Hlavní roli Tima ztvárnil herec David Spade, kterého můžete znát z komedií Když si Chuck bral Larryho, Machři nebo The Ridiculous 6. Jeho partnerku ztvárnila herečka Lauren Lapkus, ta se českým divákům převážně zapsala do paměti jako přítelkyně Stuarta v seriálu Teorie velkého třesku. Ve vedlejších rolích se můžeme těšit na Sarah Chalke, Vanilla Ice nebo Nicka Swardsona. Za režií stojí herec, producent a začínající režisér Tyler Spindel.

Snímek bude na Netflixu k dispozici od 8. května 2020.

Zdroj: Netflix

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také